Restauracja / lokal gastronomiczny • Cena: 90 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2022
 • Liczba pracowników: 9
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Odstąpię lokal gastronomiczny w Józefosławiu pod Warszawą.
Lubiany przez Gości, z kuchnią japońską i sushi.
W pełni wyposażony i wykończony w wysokim standardzie.

Lokalizacja: ul. Urocza 9, 05-500 Józefosław
Powierzchnia lokalu: 118 m2
Powierzchnia ogródka: 100 m2
HACAPP, sanepid, pełna koncesja na alkohol - A, B i C.

Lokal mieści się w nowo wybudowanym budynku usługowym w centrum Józefosławia. W budynku znajdują się jeszcze lokale: kosmetyczno-fryzjerski, fitness.

Restauracja zaprojektowana przez technologa, w pełni wyposażona, nie wymaga żadnych dodatkowych inwestycji adaptacyjnych. Pełna wentylacja z systemem rekuperacji i klimatyzacją. Zainstalowany system monitoringu. Posesja zamykana na noc. Uregulowania zabudowy sprawiają, że nie ma dużej dostępności usług na tym terenie i również dużej konkurencji.

W bliskiej odległości prywatne przedszkola, szkoły, przy jednej z głównych ulic Józefosławia, ze ścieżką rowerową i wzmożonym ciągiem pieszych i pojazdów. Józefosław to miejsce o gęstej zabudowie i ponad 14 tys. liczbą mieszkańców.

Do lokalu przynależy klimatyczny ogródek z przepięknie zaprojektowaną zielenią - wiśnie kanzan, platany w kształcie parasoli, ekrany z rajskich jabłuszek, bambusy i wiele innych. Budynek posiada własny parking, dojazdowa ulica również daje możliwości większej ilości miejsc parkingowych. Dla licznych rodzin z dziećmi atutem jest plac zabaw, który przyciąga najmłodszych, a rodzicom pozwala na spokojną konsumpcję.

Restauracja prowadzi imprezy okolicznościowe, warsztaty, sklep internetowy, dostawy, współpracuje z popularnymi zamawiarkami, prężnie lokalnie działają social media i współpraca lokalna.

Cesja do umowy najmu na 5-10 lat. Płatność za zużycie wedle stanów z liczników.

Ogłoszenie bezpośrednie. Zapraszamy do kontaktu.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków