Prosecco Van z całą marką • Cena:
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Przedmiotem oferty jest marka La Petite Prosecco Van, która z powodzeniem działa w branży ślubnej oraz eventowej od prawie 5 lat, jako mobilny bar zbudowany na bazie trójkołowca Piaggio APE 50. To pierwszy prosecco van który powstał na Śląsku.

Oferta dotyczy sprzedaży marki z całym sprzętem oraz samochodu dostawczego przystosowanego z rampą oraz elektryczną wciągarką do przewożenia prosecco vana.

Z wielkim bólem serca sprzedajemy nasze wymarzone maleństwo, było to spełnienie naszych marzeń, sami od podstaw stworzyliśmy naszego Petitka i poświęcaliśmy mu cały nasz czas. Sprzedajemy ze względu na to, że powiększyła nam się rodzina, a równolegle prowadzimy jeszcze inne biznesy i już powoli zaniedbujemy prowadzenie tego rodzaju działalności.

Chcielibyśmy oddać go w ręce ludzi, dla których barmaństwo jest taką samą pasją co dla nas i wiemy, że nasza marka może zostać wykorzystana w 100 %.

Nie sprzedajemy tylko przerobionego piaggo ape, ale dobrze prosperujący biznes – więc oszczędzasz 5 lat na przebicie się przez konkurencję, bo jesteśmy jednym z czołowych prosecco vanów w Polsce, reklamę, zdobywanie klientów oraz podpisane już umowy na rok 2023/2024.

Nasz prosecco van nie tylko obsługuje wesela, ale także różnego rodzaju imprezy okolicznościowe:
- bierzemy udział w zlotach food trackowych,
- nasz prosecco van ma aż 4 krany, więc obsłużyliśmy już nie jedną masową imprezę,
- jeździmy na imprezy zamknięte znanych osób.

Obsługiwaliśmy:
- mecze piłki nożnej,
- wielkie pokazy mody,
- kina plenerowe,
- otworzyliśmy także niejedną restaurację,
- bale taneczne.

Oraz wiele, wiele innych imprez które, będziemy wspominać do końca życia – oczywiście możliwości jest jeszcze więcej.

Nasz prosecco van działa nie tylko na terenie Śląska i Małopolski, ale także na terenie całego kraju, dlatego mamy przerobione auto dostawcze tak, żeby bez problemu przemieścić się z jednego końca kraju na drugi.

CO SPRZEDAJEMY?

- Przede wszystkim przerobionego Piaggo Ape na prosecco vana z gotową instalacją na 4 krany – jako nieliczni na tym rynku mamy także wszystkie niezbędne dokumenty sanepidowskie i Haccp.
- Auto dostawcze Fiat Ducato z zamontowaną rampą, wciągarką elektryczną na pilota oraz wciągarką ręczną, auto zostało tak przerobione, że w ciągu 5 min masz załadowanego prosecco vana – w środku jest specjalne miejsce na wszystkie leżaki, stoły oraz kegi.
- Prosecco van zawiera chłodziarkę, 4 krany, wszystkie rodzaje głowic typu A, typu KeyKeg oraz typu S oraz wszystkie potrzebne szybko złączki.
- Pojemnik do czyszczenia linii 5l i niezbędne płyny oraz kontakty do autoryzowanych serwisów.
- Butle z gazem.
- Całe wyposażanie baru: ociekacz pod 4 krany, pojemniki na owoce, na lód, kostkarkę, szczypce itd.
- Całą strefę chillout – dwa stoliki wysokie barowe, obrusy, leżaki 9 sztuk z nadrukiem, parasol, skrzynki służące jako stoliki oraz całą masę dekoracji, fartuszki, słoje na lemoniadę.
- Potykacze.
- Szkło – około 100 sztuk szampanówek, około 150 kieliszków na wino/aperol, około 100 szklanych kufli na piwo, około 100 na drinki oraz pojemniki do przewożenia szkła.
- Dodatkowo dorzucam całe kartony plastikowych kufli, drinkówek, szampanówek itd. do imprez plenerowych ok. 500 sztuk.
- Kontakty do dostawcy wina oraz piwa.

Reklama:
- Strona internetowa,
- ponad 100 pozytywnych opinii w Google i 5*,
- social media: ponad 5 tys. obserwujących na Instagramie oraz 1,9 tys. na Facebooku,
- ulotki, wizytówki, katalogi, menu oraz dobrze przygotowana umowa przez prawnika,
- numer telefonu, więc nic nie musisz zmieniać, tylko dalej działasz.

I oczywiście przede wszystkim naszą pomoc – pojedziemy z Wami na pierwszą imprezę, wszystko pokażemy, wytłumaczymy, zrobimy szkolenie, będziecie mieć nasze wsparcie tyle czasu, ile będziecie go potrzebować.

Dodatkowo mamy całe wyposażenie eventowe: lodówki, stoły piwne, ogródek letni, grill, potykacze, tablice, hokery, talerze, sztućce, garnki (wyposażenie do małej gastronomii).

Zapraszam do kontaktu

Cena 120 tys. + VAT


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Tak, jw.


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków