Lokal gastronomiczno-usługowy niedaleko centrum Krakowa • Cena: 1 750 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2018
 • Liczba pracowników:
 • Adres internetowy: Ukryty
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam lokal własnościowy będący aktualnie dobrze prosperującą cukierniczą akademią szkoleniową z częścią barowo-kawiarnianą, pracownią cukierniczą oraz piękną, przeszkloną, całoroczną pergolą dobudowaną do lokalu, niedaleko centrum Krakowa.

Marka rozpoznawalna na skalę małopolski, działająca nieprzerwanie od 2018 roku. Zarówno kawiarnia, jak i pracownia oraz pergola są w pełni wyposażone (sprzęt gastronomiczny, 25 miejsc siedzących – tapicerowane krzesła, tapicerowana loża wykonana na zamówienie, pełne wyposażenie baru).

Lokal w części wewnętrznej ma 67,29 m2, pergola 24 m2. Pergola wybudowana została na pasie zieleni notarialnie przypisanym do lokalu, a jej budowa zgodna jest z wolą mieszkańców osiedla (powstała stosowna uchwała w tej sprawie). Lokal położony przy drodze dojazdowej do centrum Krakowa (zjazd z autostrady A4 obwodnica m. Krakowa), wyremontowany od stanu surowego w kwietniu 2023 r., z klimatyzacją firmy AUX 16 kW i rekuperacją powietrza oraz dwoma wentylatorami kuchennymi Harmann (w tym jeden duży Cookvent wyprowadzony na dach). Lokal wyposażony jest w system alarmowy z centralą SATEL oraz monitoring. Wykończony jest z najwyższej jakości materiałów, posiada wygłuszenie (wszystkie ścianki działowe wygłuszone są wełną). W lokalu zwiększona jest moc przyłączeniowa z 12 kW do 30 kW.


Nieruchomości i urządzenia

Najwyższej jakości sprzęt gastronomiczny, w tym chłodnie, mroźnie, blaty nierdzewne, wałkowarka do ciasta, mroźnia szokowa, piec konwekcyjny piekarniczy UNOX, wyparzarka i inne (SAGI, Electrolux, RM Gastro), roboty kuchenne Kenwood, Kitchen Aid i RM Gastro, obudowana nowa witryna cukiernicza (2 m długości) włoskiej firmy IFI DROP. Wszystko, co potrzebne do profesjonalnej produkcji cukierniczej jest w bardzo dobrym stanie, duża ilość mat silikonowych do wypieków, forem silikonowych do monoporcji (Silikomart, Pavoni, De Buyer), ringów tortowych i do tart i tzw. drobnicy.

Kawiarnia z wygodnymi krzesłami, stoliki i komody z litego drewna, nowe szkło, ekspres do kawy Electra, młynek do kawy Fiorenzato.
Lokal sprawdzi się idealnie jako kawiarnia z własną produkcją / mikro piekarnia / bistro / szkoleniownia / pracownia produkcyjna dla istniejącej już linii delikatesów / restauracji / kawiarni itp.

Lokal składa się z:
- dwóch toalet z przedsionkiem,
- części kawiarniano-barowej,
- pracowni cukierniczej,
- części magazynowej i BHP,
- dobudowanej całorocznej pergoli.

Lokal odebrany jest przez sanepid oraz posiada zgodę wspólnoty mieszkaniowej na sprzedaż i serwowanie alkoholu.

Szacunkowa wartość wyposażenia — min. 600 tys. (piec konwekcyjny, mroźnie, chłodnie, mroźnia szokowa, roboty kuchenne Kenwood i Kitchen Aid, blaty nierdzewne, stoły chłodnicze, blat granitowy, ekspres do kawy, młynek do kawy, ringi, maty i formy do pieczenia, witryna cukiernicza, czekoladziarka, wałkownica do ciasta, wózki z blachami do pieczenia, szkło do serwowania wyrobów i napojów gościom kawiarni, wyparzarka do naczyń, loża, krzesła, stoliki kawiarniane i wiele innych).

Oferuję sprzedaż w pełni wyposażonego i wyremontowanego lokalu w cenie 1 750 000 brutto ( -23% = 1 347 500 netto; 20 111 zł /m2)
lub sprzedaż lokalu z istniejącą już marką, stroną www (witryna + sklep internetowy), know-how, mediami społecznościowymi (liczba obserwujących na Facebooku – 9400; liczba obserwujących na Instagramie – ponad 10000) w cenie 1 900 000 brutto.

• Pełen wykaz sprzętów dostępny jest po wstępnych rozmowach dla zainteresowanych kupców.


Wsparcie posprzedażowe

W przypadku zakupu marki — tak.


Powód sprzedaży

Sprawy osobiste.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków