Lokal Gastronomiczny Chełmska 34A • Cena: 2 000 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2015
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży lokalu, w którym znajdowała się dotychczas restauracja o nazwie Tien-Tien, specjalizująca się w kuchni orientalnej. Lokal mieści się w dzielnicy Mokotów, przy ulicy Chełmskiej 34a.

Nasz lokal gastronomiczny o powierzchni zabudowy 130,20 m2 i całkowitej powierzchni 240,80 m2 został starannie zaprojektowany i wykończony, aby zapewnić przyjemne i komfortowe doświadczenie dla naszych gości. Jest to idealna inwestycja dla tych, którzy poszukują atrakcyjnej przestrzeni restauracyjnej gotowej do prowadzenia działalności.

Nasza oferta zawiera:
- Wyposażenie kuchenne: Lokal jest wyposażony w kompletny zestaw profesjonalnego sprzętu kuchennego, w tym okapy, palniki gazowe, frytownice, chłodziarki, zamrażarki i inne niezbędne urządzenia, które umożliwiają prowadzenie różnorodnej kuchni orientalnej.
- Wystrój i meble: Wnętrze lokalu zostało starannie urządzone w stylu azjatyckim, tworząc unikalną atmosferę. Mamy również komplet mebli, w tym stoły, krzesła, bary, lady recepcyjne i inne elementy wystroju, które zapewniają wygodę i elegancję dla naszych gości. Teren wokół lokalu jest estetycznie zagospodarowany pod ogródek restauracyjny, jest też spory parking umożliwiający łatwy postój przy restauracji.
- Licencje i zezwolenia: Lokal posiada aktualne licencje i zezwolenia na prowadzenie działalności gastronomicznej, co pozwala na natychmiastowe rozpoczęcie działalności bez zbędnych opóźnień.
- Klientela i reputacja: Tien-Tien cieszy się uznaniem i lojalnością szerokiej bazy klientów. Mamy solidną reputację wśród miłośników kuchni orientalnej.

Cena sprzedaży i dodatkowe informacje są dostępne na życzenie. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji, umówienia się na prezentację lokalu oraz negocjacji warunków sprzedaży.

Jesteśmy przekonani, że nasz lokal restauracyjny Tien-Tien stanowi doskonałą inwestycję dla tych, którzy chcą rozwinąć swoją działalność w branży gastronomicznej. — w TIEN TIEN.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

TAK.


Powód sprzedaży

Zmiany zawodowe.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków