Klub sportów walki  • Cena: 90 000 zł
  • Przychody:
  • Dochody:
  • Charakter działalności:
    • ▪ Usługi
  • Zakres sprzedaży:
    • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Klub sportów walki istniejący na łódzkim rynku od 2012 roku, o stabilnej pozycji, położony w świetnej lokalizacji – 100 metrów od ulicy Piotrkowskiej, przy Pasażu Shillera.
Ponad 600 m2 III- poziomowej powierzchni podzielonej na 3 sale treningowe (sala z ringiem – stójkowa, sala z matą – parterowa, sala z parkietem – taneczna i do treningu personalnego), dwie duże szatnie z pełnym zapleczem sanitarnym, biuro, gabinet masażu, recepcję i miejsce wypoczynkowe/kącik dla dzieci.
Klub honoruje karty Multisport, OK System i Fit Profit. Jest również partnerem programu Młodzi w Łodzi.
Klub ma szerokie zasięgi w mediach społecznościowych – 6500 like’ów na Facebook’u, 1000 osób „followujących” na Instagramie (konto założone w listopadzie 2018). Przy sprzedaży przekazujemy również dane dostępowe do strony www. Popularność w mediach społecznościowych, wiele organizowanych wyjazdów i eventów sportowych gwarantuje wysoką rozpoznawalność i zainteresowanie wśród ćwiczących oraz partnerów chętnych do organizacji wydarzeń sportowych i artystycznych.
Dysponujemy pełnym wyposażeniem potrzebnym do profesjonalnego trenowania sportów walki, zajęć fitness oraz ćwiczeń siłowych. Ring, różnego rodzaju worki i gruszki bokserskie, orbitreki, gumy, sztangi, brama crossfitowa, zaawansowane maszyny siłowe, ławki, piłki do balansu to tylko część oferowanego sprzętu.
Cena dotyczy obiektu z pełnym wyposażaniem, w stanie gotowym do przejęcia biznesu i dalszego prowadzenia.
Chętnie przekażę wszelkie szczegóły drogą telefoniczną.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Ostatnie wpisy
Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków