Kawiarnia w centrum Kołobrzegu • Cena: 350 000 zł
 • Przychody: 570 000 zł
 • Dochody: 200 000 zł
 • Rok założenia: 2021
 • Liczba pracowników: 3
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Do sprzedania urokliwa kawiarnia położona w sercu Kołobrzegu, stanowiąca część rozpoznawalnej sieci.

Kawiarnia działa na zasadach franczyzy, co zapewnia korzyści związane z marką i sprawdzonym modelem biznesowym. Koncept opiera się na produktach bezglutenowych, bez laktozy oraz bez cukru. W naszej ofercie mamy również mnóstwo produktów wegańskich jak i ketogenicznych. Naszymi klientami są sportowcy, osoby dbające o zdrowie, na różnych dietach zdrowotnych, a także cierpiące na celiakię, cukrzycę, jak i osoby z szeroko pojętymi alergiami. Jest to jedyne takie miejsce w Kołobrzegu, dlatego mamy dużą bazę stałych klientów, ale także z powodu unikalności tego miejsca odwiedza nas mnóstwo turystów.

Wybrana przez nas oferta franczyzowa jest w wersji premium, dlatego posiadamy wszystko, co franczyzodawca proponuje, czyli ciasta, desery, batony, owsianki, jaglanki, czekolady, torty na zamówienie, monoporcje, ciasta świąteczne oraz okolicznościowe, śniadania na słodko oraz wytrawnie, lody, pieczywo i naprawdę o wiele więcej.

Nasz lokal posiada ogromne możliwości jeśli chodzi o współpracę z innymi miejscami. Działamy nieprzerwanie od 2021 roku, tworząc nowe, zdrowe trendy. Co chwilę wprowadzane są do naszej oferty nowe rzeczy, gama produktów jest przeogromna, dlatego nasi klienci tak chętnie do nas wracają, gdyż nasze produkty im się nie nudzą.
Lokal jest w pełni wyposażony i zaopatrzony. Bieżące funkcjonowanie cukierni zapewnia pełne wyposażenie na lato, jak i zimę. Monitoring zapewnia bezpieczeństwo, jak i kontrolę podczas nieobecności właściciela. W pełni przeszkolony zespół będzie nieodzownym wsparciem na początku nowej działalności.

W ofercie dodajemy w pełni rozwinięte konta społecznościowe, konto FB, IG, Google.
Franczyzodawca posiada również główną stronę internetową marki. Posiadamy również system lojalnościowy „Embargo”.

Główne atuty:
- Należy do znanej sieci kawiarni/niecukierni
- Działanie na zasadach franczyzy (korzyści wynikające z rozpoznawalności marki, a także duże wsparcie ze strony franczyzodawcy)
- Doskonała lokalizacja w centrum Kołobrzegu
- Bardzo dobre opinie na Google
- Laureat konkursu „Orły cukiernictwa” i polecany przez Restaurant Guru
- Stała baza klientów i duża liczba turystów
- Jedyne miejsce w Kołobrzegu z certyfikatem „Menu bez glutenu”
- Jedyne miejsce w Kołobrzegu z wyrobami ketogenicznymi i low fodmap

Jest to doskonała okazja dla przedsiębiorczych osób poszukujących biznesu z dochodowym potencjałem.

Zainteresowanych prosimy o kontakt w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację lokalu.


Nieruchomości i urządzenia

Lokal składa się z Sali konsumpcyjnej z około 20-stoma miejscami siedzącymi, dużej kuchni, zaplecza, toalety dla personelu, toalety dla gości, zmywalni. Latem również możliwość wystawienia ogródka (3 stoliki) z możliwością powiększenia. Powierzchnia całego lokalu to 80 m2.

W cenie kompletne wyposażenie cukierni – sprzęt drobny, lodówki, piekarniki, regały, szafy, szafki, wyparzarka gastronomiczna, witryna chłodnicza, kuweciarka do lodów, bar wraz z całym wyposażeniem, profesjonalny ekspres dwugrupowy, młynek do kawy, warnik – wszystko było zakupione nowe, wszystko obecnie w stanie bardzo dobrym oraz dobrym. Lokal zadbany, niewymagający remontu.


Wsparcie posprzedażowe

Przekażemy całą niezbędną wiedzę o specyfice rynku, cały know-how, niezbędną dokumentację, kontakty do hurtowni oraz dostawców, wszystkie przepisy i receptury. Oferujemy również pomoc w przeszkoleniu pracowników.


Powód sprzedaży

Powodem naszej sprzedaży jest przeprowadzka do innego województwa, dlatego niestety nie bylibyśmy w stanie prowadzić dalej naszej działalności na odległość. Biznes jest naprawdę dochodowy, dlatego gdyby nie zmusiła nas sytuacja, to nie żegnalibyśmy się z nim, gdyż włożyliśmy w nie cale serce.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków