Dochodowy obiekt gastronomiczno-hotelowo-konferencyjny/dom weselny Warszawa Wesoła • Cena: 16 000 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2014
 • Liczba pracowników: 6
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Dochodowy, prężnie działający obiekt gastronomiczno-hotelowo-konferencyjny, położony w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, w WARSZAWIE - dzielnicy WESOŁA. Doskonała lokalizacja przy drodze krajowej nr 2 w kierunku wschodnim, z bezpośrednim dostępem z ulicy. Nieruchomość usytuowana w parku, dyskretnie oddzielona od głównej arterii szpalerem drzew.

***INWESTYCJA Z OLBRZYMIM POTENCJAŁEM - istnieje możliwość zabudowania wchodzącej w skład nieruchomości niezabudowanej działki gruntu, o pow. ponad 3300 m2 oraz/lub przekształcenia biznesu w LUKSUSOWY DOM SENIORA - szczegóły inwestycji oraz kalkulacja kosztów u Pośrednika.

Pięknie zagospodarowany teren o łącznej powierzchni 1 ha, z przepiękną malowniczo urządzoną architekturą zieloną, strumieniem i fontanną, wygospodarowanym terenem zabaw dla dzieci, zewnętrznym grillem oraz 40 naziemnymi miejscami parkingowymi dla gości. Wymarzone miejsce na spędzenie najważniejszych chwil w życiu, doskonałe na organizację każdej uroczystości, imprezy okolicznościowej czy konferencji.
Kalendarz zamówień i rezerwacji terminów imprez zapełniony do 2020 roku.

Do dyspozycji gości pozostaje słynąca z doskonałej kuchni i rodzinnej atmosfery restauracja wraz z salą weselną/bankietową na parterze, 11 komfortowych bogato wyposażonych pokoi i apartamentów z eleganckimi łazienkami oraz sala konferencyjna na piętrze. W podziemiu znajduje się Cygaro klub z dyskoteką, barem oraz wewnętrznym skalniakiem z kaskadą wodną.

Obiekt wielokrotnie doceniany przez osoby indywidualne, instytucje i firmy, bazujący głównie na rekomendacjach i poleceniach zadowolonych klientów.
Nagrodzony w 2017 roku przez portal gohotels.com za profesjonalną obsługę, certyfikowany w 2016 roku przez portal gdziewesele.pl.

Budynek o łącznej powierzchni użytkowej 2378 m2, podpiwniczony, składający się z II kondygnacji naziemnych oraz poddasza użytkowego. Duże przeszklone fragmenty elewacji, a także duże okna zwieńczone łukami stwarzają atmosferę leśnego pałacu. Komunikacja między poddaszem a piwnicą zapewniona jest niezależną klatką schodową oraz windą. Klimatyzowany. Oddany do użytku w 2014 roku. Znakomicie wyposażone zaplecze gastronomiczne.

PARTER - pow. 686,92 m2: część restauracyjna z reprezentacyjną recepcją wraz z szatnią oraz przestronnymi toaletami dla gości. Wspaniale doświetlona, tonąca w zieleni sala bankietowa o powierzchni 370 m2, podzielona drzwiami szklanymi, składanymi, gotowa pomieścić 240 osób lub 160 osób w przypadku imprez tanecznych. Z przyległego tarasu prowadzi bezpośrednie wyjście do ogrodu.
PIĘTRO - pow. 760,44 m2: 11 klimatyzowanych pokoi z łazienkami i tarasami lub balkonami, w tym dwa apartamenty 2 - pokojowe i apartament dla nowożeńców. Pokoje wyposażone są w lodówkę z minibarkiem, sejf, telewizor plazmowy oraz dostęp do wi-fi. Sala konferencyjna o pow. 180 m2 z nagłośnieniem i projektorem - umożliwia zorganizowanie dwóch odrębnych nie kolidujących z sobą imprez (parter i piętro).
PIWNICA - pow. 734,80 m2: Cygaro klub wraz z reprezentacyjnym holem i eleganckimi toaletami o łącznej powierzchni ponad 480 m2, wyposażony w bar z zapleczem kelnerskim oraz stanowisko dla DJ. Wyjątkową atmosferę wnętrza tworzą podświetlona kaskada wodna, efektowne oświetlenie w formie rozgwieżdżonego nieba oraz klimatyczny kominek. Pomieszczenie jest wygłuszone, przygotowane na zorganizowanie przyjęcia dla 140 osób. Tutaj udaje się każda impreza.
PODDASZE użytkowe - pow. 196,45 m2: prywatny apartament właściciela oraz jego biuro z widokiem w kierunku wjazdu na posesję. W trosce o komfort pracowników obsługujących obiekt, przygotowane zostało w pełni wyposażone, samodzielne mieszkanie do ich wyłącznej dyspozycji. Tutaj mogą odpocząć po ciężkiej pracy.

OGRÓD oraz jego zagospodarowanie stanowią wizytówkę nieruchomości - reprezentacyjna fontanna, strumień z oczkami wodnymi, certyfikowany plac zabaw dla dzieci, taras ogrodowy z grillem oraz barem to zaledwie część atrakcji. W okresie letnim odbywają się śluby cywilne w plenerze, na które obiekt posiada stosowne pozwolenie.

Ze względu na wyjątkowy charakter miejsca oraz dbałość o komfort obecnych i przyszłych gości, dane lokalizacyjne oraz szczegółowe informacje, w tym dotyczące rentowności przedsięwzięcia, mogą zostać udostępnione wyłącznie poważnym oferentom.

Właściciel pomoże wdrożyć w biznes przyszłego nabywcę w pełnym zakresie.

WYŁĄCZNY AGENT:
PrimaVilla Barbara Chowańska
(licencja zawodowa nr 2134)

KONTAKT:
Barbara Chowańska [dane ukryte]
for English Agnieszka Osuch [dane ukryte]


Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń Właściciela oraz osobistej wizytacji nieruchomości.
Zamieszczony opis i zdjęcia stanowią własność Pośrednika i są chronione prawem autorskim. Ich kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie jest możliwe wyłącznie za jego zgodą uzyskaną na piśmie.


Nieruchomości i urządzenia

*Nieruchomość gruntowa zabudowana
*Pełne wyposażenie zaplecza gastronomicznego
*Pełne wyposażenie obiektu


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Zmiana miejsca zamieszkania właścicieli.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków