Pensjonat Szklarska Poręba idealna lokalizacja



  • Cena sprzedaży: 2 200 000 zł
  • Dodatkowe opłaty: –/mies.
  • Powierzchnia: 504,00 m2
  • Pomieszczenia: 20
  • Kondygnacje: 4

Opis oferty

Sprzedam Pensjonat w samym centrum Szklarskiej Poręby w doskonałej lokalizacji z bajecznym widokiem na pasmo Karkonoszy i ogromnym tarasem widokowym. Obiekt przeszedł kapitalny remont w 2014 r. Na chwilę obecną nie wymaga wkładów finansowych. Jednak można przy udziale niewielkich nakładów finansowych i niewielkich prac, utworzyć 9 ładnych apartamentów z aneksami plus duże mieszkanie dla właściciela. Ale nie jest to konieczne, można prosperować w obiekcie takim jaki jest teraz. Wszystkie media zostały wymienione na nowe, dom posiada nowoczesną energooszczędną kotłownię gazową z 2 nowymi piecami pracującymi w kaskadzie. Został przeprowadzony gruntowny remont wewnątrz budynku oraz wymiana dachu i renowacja elewacji. Aktualne są przeglądy i pozwolenia.
Powierzchnia budynku to 504 m 2 posadowionego na działce 1.272 m 2. Działka jest własnościowa, a nie w użytkowaniu wieczystym!
Obecnie obiekt jest w stanie przyjąć jednorazowo: 39-41 osób.
Położenie obiektu jest doskonałe,w samym centrum miasta jednak w zacisznym zadrzewionym terenie blisko parku. w sąsiedztwie znajduje się wiele atrakcji: Park Rodzinnej rozrywki, lodowisko, muzea, Dinopark, zabytkowy piękny Kościół, oraz stok z wyciągami orczykowymi w "Dolinie Szczęścia". Budynek posiada duży parking. Obiekt o wysokim standardzie cieszący się dużym uznaniem gości. Oferta sprzedaży obejmuje grunt wraz z posadowionym na nim budynkiem pensjonatu. Wartość nieruchomości wg, aktualnego operatu 02.2020 to 2.600.000 zł bez wyposażenia Podana cena sprzedaży 2.200.000 zł.netto
Wyposażenie obiektu jest przedmiotem odrębnej oferty i może być sprzedane wraz z budynkiem.
Pensjonat sprzedawany jest bezpośrednio od właściciela i jest w całości własnością prywatną.
Księga wieczysta czysta, bez wpisów.
Opis oferty może on podlegać weryfikacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Uwaga! Obiekt posiada aktualne wszelkie przeglądy. Aktualną książkę obiektu budowlanego!
Polecam i zapraszam do obejrzenia pensjonatu. Nie jestem zainteresowana kontaktem z biurami sprzedaży nieruchomości. Tylko poważne oferty.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków