Inwestycja Obiekt handlowo-usługowy dworzec  • Cena sprzedaży: 799 000 zł
  • Dodatkowe opłaty: 0 zł/mies.
  • Powierzchnia: 105,00 m2
  • Pomieszczenia:
  • Kondygnacje: 1

Opis oferty

DOSKONAŁA LOKALIZACJA PRZY WJEŹDZIE DO MIASTA
Do sprzedania wolnostojący budynek usługowo-handlowy z WZ pod rozbudowę

Obiekt parterowy, murowany, wybudowany w latach 80-tych, w technologii tradycyjnej, rozbudowany w latach 90 – tych, oraz po kompleksowej modernizacji z lat 2000, o powierzchni 105 m2 - połączone ze sobą 2 lokale użytkowe (70 m2 i 35 m2) - oba z wejściami od przodu i tyłu z własnym węzłem sanitarnym. Mogą funkcjonować razem i niezależnie.

Stolarka aluminiowa Metalplast, na podłogach płytki, instalacje wod-kan, elektryczne, linie telefoniczne, internet, siła.

Nieruchomość widoczna jest z głównej drogi, o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszych, w pierwszej linii zabudowy. Położona jest na płaskiej, ogrodzonej, działce o pow. ok. 5,5 a. ze zjazdem publicznym.

ŚWIETNA OKAZJA INWESTYCYJNA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI - na siedzibę firmy, gastronomię (obecnie ważne odbiory sanepidu.), sklepy sieciowe całodobowe, aptekę, przedszkole, szkołę językową, czy biura.

Brak planu zagospodarowania przestrzennego.
WZ: 2-3 kondygnacje, 9-11,5 m wysokości, 131-193,7 m2 powierzchni na 1 poziom, udział powierzchni biologicznie czynnej 20%

Obiekt wynajmowany od ponad 20 lat bez przerw. Istnieje możliwość przejęcia obiektu z najemcą .

FAKTURA zw z VAT

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków