Działka komercyjna, mieszkalno-usługowa, na stację paliw, przy DK
- Cena sprzedaży: 1 350 000 zł
- Dodatkowe opłaty: –/mies.
- Powierzchnia: 7100,00 m2
- Pomieszczenia: –
- Kondygnacje: –
Opis oferty
Przedstawiamy wyjątkową okazję zakupu działki komercyjnej z możliwością lokalizacji stacji paliw lub zabudowy mieszkaniowo-usługowej. Działka jest w pełni uzbrojona i idealnie nadaje się pod inwestycję komercyjną lub mieszkaniową, z dużym potencjałem na przyszły rozwój.
Kluczowe cechy nieruchomości:
• Przeznaczenie zgodne z MPZP: Działka przeznaczona pod budowę usługową, w tym stacji paliw, z możliwością łączenia funkcji usługowej z zabudową mieszkaniową.
• Powierzchnia działki: 7100 m² (0,71 ha), o regularnym kształcie, szerokość około 50 m, długość wzdłuż drogi krajowej około 158 m.
• Pełne uzbrojenie terenu: Dostęp do sieci wodociągowej, kanalizacyjnej, gazowej, telekomunikacyjnej oraz energetycznej. Teren jest zniwelowany, gotowy pod inwestycję.
• Doskonała lokalizacja: Działka znajduje się bezpośrednio przy DK94, co zapewnia wysoką ekspozycję oraz intensywny ruch samochodowy. Bliskość siatki dróg krajowych – zaledwie 4,3 km do trasy S3 oraz 4,8 km do centrum Legnicy – czyni ją atrakcyjną dla potencjalnych inwestorów.
Lokalizacja i otoczenie:
• Wysoka widoczność: Działka usytuowana przy drodze krajowej DK94, co zapewnia doskonałą widoczność oraz łatwy dostęp dla klientów.
• Bliskość infrastruktury: Nieruchomość jest zlokalizowana w pobliżu głównych dróg krajowych, z szybkim dojazdem do S3 oraz miasta Legnicy.
• Otoczenie: W sąsiedztwie znajduje się zabudowa jednorodzinna, co dodatkowo zwiększa potencjał inwestycyjny działki.
Dodatkowe informacje:
Oferta przedstawiona na stronie internetowej oparta jest na oględzinach nieruchomości oraz informacjach uzyskanych od właściciela. Może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych K.C.
________________________________________
Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz umówienia się na prezentację działki.