Szukam inwestorów, udziałowców oraz lokalnych dystrybutorów alkoholi • Cena: 1 100 000 zł
 • Przychody: 12 000 000 zł
 • Dochody: 3 200 000 zł
 • Rok założenia: 2019
 • Liczba pracowników: 3
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Pakiet większościowy

Opis oferty

Jestem Master Partnerem polskiej firmy posiadającej zarejestrowany i międzynarodowo zastrzeżony, świetnie brzmiący i doskonale kojarzący się Brand na rynku produkcji mocnych i lekkich alkoholi klasy Luksus, Premium, Bio, Organic i Standard.

Właściciele, Zarząd i Kadra kierownicza Firmy posiadają wieloletnie kierunkowe doświadczenie produktowe i handlowe alkoholami na rynku Polskim, Europejskim, Azjatyckim i Amerykańskim. Dystrybucja produktów odbywać się będzie przede wszystkim na skalę hurtową i docelowo planujemy eksport dużych ilości pod zebrane zapytania i schodzące zamówienia pilotażowe.

Biznes, który robimy jest bardzo dochodowy i pomimo niemałych nakładów jest bardzo bezpieczny. Każdy odbiorca dostawy może ją odebrać bezwzględnie tylko po weryfikacji podmiotu kupującego i wyłącznie po opłaceniu całej kwoty zamówienia.

Zapraszamy gorąco osoby zainteresowane inwestycją.
Pojedynczy moduł inwestycyjny na jeden Brand w przeliczeniu na jeden wybrany na wyłączność rynek krajowy lub obszar uzasadniony geograficznie zaczyna się od kwoty 150,000 Euro.
Inwestycja w udziały w lokalnych spółkach dystrybucyjnych odbywa się w modułach od kwoty 250,000 Euro.

Chętnie odpowiemy na bezpośrednim spotkaniu lub telekonferencji na wszelkie pytania zadane nam wcześniej pisemnie.
Rozmawiamy dobrze w językach: Polskim, Angielskim, Niemieckim, Rosyjskim.


Nieruchomości i urządzenia

Marki Własne, ich Rejestracja i Zastrzeżenie, Badania Rynku, Kontrahenci, Rynki: Niemiec, Holandii, Belgii, Wielkiej Brytanii, Bałkany, Chorwacja, Słowenia


Wsparcie posprzedażowe

Service przy obsłudze handlowej, relokacji i rejestracji Lokalnej firmy Dystrybucyjnej na lokalnym Rynku krajów Unii Europejskiej i Europy


Powód sprzedaży

Ekspansja i Rozwój

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków