Przedsiębiorstwo produkcyjne wraz ze znaną marką własną z branży dziecięcej i tekstylnej • Cena: 960 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam zorganizowane przedsiębiorstwo produkcyjne wraz ze znaną marką własną z branży dziecięcej i tekstylnej.
Firma posiada własną grupę stałych odbiorców, bazę klientów oraz sieć dostawców w Polsce i na świecie. Ma ugruntowaną pozycję na rynku. Od początku działalności postawiła na sprzedaż swoich produktów w branży dziecięcej, czyli rynku, który przez ostatnie lata bardzo mocno się rozwija. 80% targetu stanowią właśnie dzieci oraz ich rodzice.
Firma posiada bogaty wachlarz produktów, skierowany do różnego rodzaju segmentów rynku. Od produktów masowych, poprzez towary bardzo dobrze zbilansowane pod względem jakości i ceny, aż po wysokomarżowe towary premium.
Współpracuje z największymi producentami akcesoriów dziecięcych w Polsce. Jest właścicielem licencji do ponad 100 rozpoznawalnych i cenionych wzorów, które idealnie nadają się na materiały odzieżowe, dekoracyjne oraz tekstylne.
Ze względu na posiadane certyfikaty, współpracuje również z odbiorcami spoza UE. Posiada własne przedstawicielstwo handlowe w Chinach oraz szerokie kontakty w Azji Środkowej.
Ma sprawnie działający sklep internetowy skierowany do odbiorców detalicznych wraz z siecią mediów społecznościach (Facebook, Instagram, Youtube, Pinterest). Kontakt w obszarze sprzedaży B2C jest prowadzony dodatkowo poprzez własnego newslettera.
Współpracuje z portalami aukcyjnymi, w tym Allegro, ebay.com, Amazon. Poprzez Amazona prowadzi handel na 5 rynkach europejskich z możliwością rozszerzenia o kolejne.
Firma prowadzi liczne akcje społeczne, marketingowe, szkoleniowe i jest regularnym uczestnikiem największych targów branży tekstylnej oraz dla dzieci. Posiada własną linię materiałów promocyjnych oraz stoisko wystawowe. Jest właścicielem chronionego znaku towarowego oraz logo, którego ochrona jest w pełni zabezpieczona stosownymi opłatami oraz certyfikatami z Urzędu Patentowego RP. Dysponuje własnym systemem zarządzania do sprzedaży, fakturowania i magazynowania CRM.
W najbliższym czasie w planach jest realizacja dalszych punktów wieloletniej strategii firmy, poprzez wdrożenie zupełnie nowej linii produktów oraz rozszerzenie zakresu działalności handlowej o kolejne rynki. Rozpoczęto również prace koncepcyjne nad zmianami technologicznymi, w kierunku zautomatyzowania sprzedaży B2B oraz stworzenia własnej aplikacji na urządzenia mobilne.
Możliwości rozwoju:
Strategia rozwoju firmy, w której wszystko jest szczegółowo rozpisane.


Nieruchomości i urządzenia

Oferta obejmuję:
- zorganizowane przedsiębiorstwo produkcyjne z branży tekstylnej
- maszyny do konfekcjonowania
- markę z opracowanym i zastrzeżonym brandingiem
- sieć dystrybutorów
- punkty partnerskie
- bazy klientów branżowych
- kontakty z dostawcami na różnych rynkach
- przedstawicielstwo handlowe w Chinach
- sklep internetowy wraz z domeną
- licencje na wzory autorskie
- fanpage na portalu Facebook, Instagram, Pinterest
- wewnętrzna grupa na Facebook
- kanał na Youtube
- konta na Amazon, e-bay.com, itp.
- wyposażenie zakładu
- własny system zarządzania CRM
- materiały promocyjne.
Firma jest wolna od wszelkich zobowiązań.
Osoby zainteresowane przejęciem firmy/marki zapraszamy do kontaktu. Cena sprzedaży: 960 tys. zł


Wsparcie posprzedażowe

Nowy właściciel otrzymuje pełne wsparcie. Możliwość kontynuowania pracy z dotychczasowym zespołem. Konkretne działania zostaną uszczegółowione w umowie sprzedaży firmy.


Powód sprzedaży

Sprzedaż firmy jest podyktowana potrzebą doinwestowania drugiej działalności w branży medycznej.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków