Sprzedam najstarszy Punkt Xero w Sosnowcu • Cena: 20 000 zł
 • Przychody: 15 000 zł
 • Dochody: 8 000 zł
 • Rok założenia: 1997
 • Liczba pracowników: 1
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam najstarszy Punkt Xero w Sosnowcu.
Punkt Xero otwarty jest nieprzerwanie na osiedlu Środula od lat 90tych, zatem wszystkie okoliczne szkoły, przychodnie, firmy oraz mieszkańcy wiedzą gdzie jest ksero. Daje to ogromną bazę klientów ale przede wszystkim pozycję na rynku, gdyż ze względu na dużą liczbę klientów wskazane jest aby prowadzić w aktualnej lokalizacji usługi dodatkowe np. w punkcie prowadzimy Punkt Inpost, punkt obioru/nadawania przesyłek DHL oraz GLS, wyrób pieczątek oraz mamy umowę z pralnią chemiczną. Są to dodatkowe rzeczy nie zajmujące miejsca i czasu a generujące dodatkowe przychody. Oprócz tego prowadzę oczywiście w tym samym miejscu moją sprzedaż internetową nie związaną w powyższymi rzeczami, dzięki czemu lokal na siebie zarabia a ja mam gdzie prowadzić bezkosztowo biznes.
Lokal jest bardzo tani w utrzymaniu, gdyż koszt miesięczny z mediami nie przekracza 450zł a do dyspozycji jest pomieszczenie główne 20m2 oraz magazynek z ubikacją.
W 2017r blok został ocieplony a elewacja odnowiona więc wizualnie bardzo dobrze się prezentuje, a za niewielką opłatą administracja umożliwia zamontowanie reklamy zewnętrznej na elewacji budynku.


Nieruchomości i urządzenia

Podana cena zawiera:
- odremontowany 2lata temu lokal wraz z meblami,
- urządzenia kserograficzne (ksero czarno-białe, ksero kolorowe, bindownicę, laminarkę itd.),
- laptop Toshiba,
- ale przede wszystkim możliwość przejęcia gotowego biznesu w dobrej lokalizacji z bardzo niskimi kosztami, z możliwością prowadzenia dodatkowych usług (wskazane !) gdzie gwarantowane jest że codziennie będą przychodzić potencjalni klienci.


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Powodem sprzedaży jest fakt, iż przeprowadziłem się ze Środuli do Katowic i nie chcę już codziennie dojeżdżać w korkach do biura.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków