Sprzedam dochodowy żłobek w Katowicach - prosperujący biznes na sprzedaż
- Cena: 600 000 zł
- Przychody: 1 500 000 zł
- Dochody: –
- Rok założenia: 2011
- Liczba pracowników: 10
- Adres internetowy: –
-
Charakter działalności:
- ▪ Usługi
-
Zakres sprzedaży:
- ▪ Całość firmy
Opis oferty
Sprzedam bardzo dobrze prosperujący żłobek, zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Katowic, w otoczeniu kilku nowych osiedli. To gotowy, stabilny i perspektywiczny biznes na sprzedaż, który cieszy się bardzo dobrą opinią wśród rodziców oraz posiada ugruntowaną pozycję na lokalnym rynku.
Placówka została zbudowana w oparciu o wysoką jakość opieki, zaangażowany zespół oraz przyjazne, dobrze przygotowane środowisko dla dzieci. W żłobku pracują znakomite, zgrane, pracowite i dobrze wyszkolone opiekunki, co stanowi ogromną wartość dla nowego właściciela i zapewnia ciągłość funkcjonowania placówki na wysokim poziomie.
Najważniejsze atuty oferty:
• bardzo dobrze prosperująca działalność,
• atrakcyjna lokalizacja wśród kilku nowych osiedli,
• położenie w stale rozbudowującej się dzielnicy Katowic,
• bardzo dobre opinie i rekomendacje rodziców,
• przygotowane podpisywanie umów z nowymi rodzicami na nowy rok szkolny,
• gotowość do przejęcia od września 2026 roku,
• doświadczony i dobrze wyszkolony zespół opiekunek,
• działalność z potencjałem do dalszego stabilnego rozwoju.
Żłobek jest wyposażony w liczne pomoce edukacyjne i sensoryczne, które wspierają codzienną pracę z dziećmi oraz podnoszą atrakcyjność oferty placówki. To propozycja idealna dla osoby, która chce przejąć firmę na sprzedaż z działającą strukturą, dobrą reputacją i realnym zapleczem do dalszego prowadzenia działalności.
To interesująca opcja dla inwestora lub osoby z branży, która wpisuje w wyszukiwarkę hasła takie jak sprzedaż firmy, sprzedam firmę, żłobek na sprzedaż czy biznes na sprzedaż w Katowicach i szuka sprawdzonej placówki z gotowym zespołem, bazą klientów oraz dobrą opinią na rynku.
📩 Zapraszam do kontaktu osoby realnie zainteresowane. To świetna okazja, aby przejąć sprawdzony i dobrze prosperujący żłobek w rozwijającej się części Katowic i kontynuować jego działalność od września 2026 roku.
Nieruchomości i urządzenia
Żłobek jest bardzo dobrze wyposażony i funkcjonuje w wynajmowanym lokalu o powierzchni około 300 m².
W ramach wyposażenia i zaplecza placówka oferuje:
• dużą liczbę pomocy edukacyjnych,
• szeroki wybór pomocy sensorycznych,
• przestrzeń dostosowaną do codziennej pracy z dziećmi,
• lokal umożliwiający komfortowe prowadzenie działalności opiekuńczej.
To duży atut dla osoby, która chce przejąć gotową placówkę bez konieczności kompletowania wyposażenia od podstaw i organizowania przestrzeni na nowo.
Wsparcie posprzedażowe
Oferuję możliwą pomoc posprzedażową, aby przejęcie żłobka przebiegło sprawnie i bezpiecznie. Dzięki temu nowy właściciel może liczyć na wsparcie w początkowym okresie po przejęciu działalności.
Powód sprzedaży
Chęć przejścia na emeryturę