Sklep Internetowy z pościelą na sprzedaż • Cena: 35 000 zł
 • Przychody: 480 000 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2022
 • Liczba pracowników: 0
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam sklep internetowy z pościelą. W ofercie sklep posiada: pościele w różnych materiałach i wzorach, pościele dziecięce, prześcieradła, narzuty, koce, ręczniki i dodatki typu kołdry, poduszki, poszewki.

1. Sklep internetowy na platformie Shoper:  Sklep internetowy z podrasowanym projektem graficznym, zoptymalizowany pod kątem SEO. Sklep jest zintegrowany z systemem zarządzania zapasami i płatnościami online. Shoper umożliwia łatwe zarządzanie sklepem i integrację z innymi usługami, korzystamy też z platformy wspierającej synchronizację Apilo, która ułatwia sprzedaż i  umożliwia sprzedaż dropshipping.
Intuicyjny, łatwy w obsłudze oraz dopracowany technicznie sklep.
Przychód:
2022 - 172.000 zł (brutto)
2023 - 484.000 zł (brutto)

2. Domena: Prawo do domeny sklepu. Domena jest atrakcyjna, krótka, łatwa do zapamiętania i związana z branżą, ma silne powiązania SEO z branżą pościeli. Jest to bardzo wartościowa domena dla Google. Część kluczowych fraz dla naszej kategorii na pierwszej stronie wyszukiwarki Google. Bardzo dobre prognozy pod względem dalszego pozycjonowania.

3. Wzrastająca społeczność w Social Mediach:
- Fanpage/Strona Firmowa na Facebook’u , Instagramie i Tik Toku
- Skonfigurowane konta: Google Ads, Google Analytics, Google Merchant Center oraz Facebook Ads , kampanie produktowe i remarketing.

4. Baza Zarejestrowanych Klientów:
- Baza zarejestrowanych klientów, którzy zrobili u nas zakupy lub odwiedzili i zarejestrowali się jako potencjalni klienci.

5. Baza stałych, sprawdzonych dostawców towarów. Kilku sprawdzonych producentów najbardziej rozpoznawanych marek na rynku, wynegocjowane warunki współpracy z producentami i hurtowniami, w ofercie wyselekcjonowane i szybko rotujące towary.

6. Towar: Oferuję również aktualne zapasy magazynowe o wartości około 5 000 PLN netto.

7. Marża produktów: 30-50%

Suma: 50 000 zł netto + około 5 000 zł netto (towar)

Sklep jest niewątpliwie przedsięwzięciem z dużym potencjałem do dalszego rozwoju. Sklep jest w pełni funkcjonalny, dobrze zorganizowany. Nasza reputacja w branży buduje się na solidnych fundamentach, a portfolio produktów jest starannie dobrane, aby spełniać oczekiwania wielu grup klientów.

Rozważając tę ofertę, proszę pamiętać, że sprzedaż obejmuje nie tylko fizyczne aktywa, takie jak towar, ale również atrakcyjną związaną z branżą domenę i wzrastającą dobrą reputację wśród klientów. Jesteśmy gotowi służyć pomocą i wsparciem w okresie przejściowym po sprzedaży, aby zapewnić płynne i efektywne przejęcie.

Przyszły właściciel lub właścicielka może zdecydować, czy prowadzić sklep w obecnej formie (na co składa się inwestycja w magazyn), czy polegać wyłącznie na zamawianiu u producentów/dystrybutorów poprzez dropshipping.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana, prosimy o kontakt w celu uzyskania dodatkowych informacji i omówienia szczegółów.

Konto Allegro: W ofercie jest również konto Allegro z doskonałym ratingiem i pozytywnymi opiniami klientów.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Oferuję pomoc i wsparcie po sprzedaży w celu zapewnienia płynnego przejścia. Do uzgodnienia okres i potrzeby.


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków