Sklep Internetowy z Biżuterią o zasięgu międzynarodowym • Cena: 970 000 zł
 • Przychody: 8 331 077 zł
 • Dochody: 968 000 zł
 • Rok założenia: 2020
 • Liczba pracowników: 15
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Oferuję unikalną okazję nabycia biznesu internetowego o ugruntowanej pozycji na rynku. Założona w 2020 roku, nasza działalność przeszła dynamiczny rozwój, osiągając roczne obroty na poziomie 8 mln zł i zysk w wysokości 968 466 zł w 2023 roku.

Główne atuty:
- Zasięg Międzynarodowy:
- Oferujemy pięć sklepów dostosowanych do różnych rynków europejskich, z potencjałem ekspansji na kolejne kraje.

Know-How w Reklamie Online:
Nasza firma wyróżnia się specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem w zakresie skalowania kampanii płatnych na platformach takich jak Facebook, TikTok, i Google. W 4 kwartale 2023 roku, z samej promocji płatnej udało nam się wygenerować 27 857 zamówień na łączny obrót 4 210 550 zł tylko w jeden miesiąc.

Rozwinięta Infrastruktura Technologiczna:
Sklepy oparte są na WordPressie i hostowane na serwerach dedykowanych, zapewniając stabilność i skalowalność biznesu.

Baza Klientów:
Dysponujemy bazą 15 000 subskrybentów newslettera oraz cennymi danymi klientów zgromadzonymi dzięki wydaniu 7 210 000 zł na samą reklamę płatną na facebooku od powstania firmy. Dzięki temu otrzymujesz ogromną bazę grup odbiorców, którzy weszli w interakcję z naszym sklepem internetowym. Dodatkowo otrzymasz wiele postów sponsorowanych z wielkim zaangażowaniem. Niektóre posty mają ponad 10 tyś polubień - co roku je wznawiamy na okazję zakupowe takie jak dzień mamy, walentynki czy święta i co roku przynoszą niesamowitą sprzedaż.

Zautomatyzowane Procesy:
Dzięki zaawansowanej integracji z systemem Baselinker nasze operacje są wysoko zautomatyzowane, co minimalizuje potrzebę ręcznej pracy i ułatwia zarządzanie.

Wykwalifikowany Zespół:
Zatrudniamy 15 pracowników z bogatą wiedzą i doświadczeniem, gotowych wspierać nowego właściciela.


Nieruchomości i urządzenia

W Pakiecie Otrzymujesz:
1) Certyfikat zastrzeżenia znaku towarowego na całą Unię Europejską: zapewniający ochronę praw do marki i jej unikalnej identyfikacji na wszystkich kluczowych rynkach europejskich.
2) Bazę dostawców: skrupulatnie wyselekcjonowaną listę zaufanych dostawców biżuterii, która gwarantuje dostęp do produktów wysokiej jakości oraz elastyczne warunki współpracy.
3) Pięć zautomatyzowanych sklepów internetowych: dostosowanych do różnych rynków w Europie, każdy z nich zaprojektowany z myślą o maksymalizacji konwersji i doświadczeń użytkowników. Sklepy te są zintegrowane z zaawansowanym systemem zarządzania zamówieniami Baselinker, co pozwala na efektywne zarządzanie sprzedażą między różnymi platformami.
4) Kompleksowe Know-How biznesowe: włączając w to procedury, standardy operacyjne, oraz szkolenia, które umożliwią płynne przejęcie i kontynuację biznesu. Ta baza wiedzy pokrywa wszystkie aspekty działalności, od zarządzania zapasami, poprzez obsługę klienta, aż do skutecznych strategii marketingowych.
5) Wykwalifikowany zespół: 15 pracowników, którzy posiadają dogłębną wiedzę o produktach, procesach biznesowych oraz strategiach marketingowych, co zapewnia ciągłość i stabilność operacji biznesowych.
6) Bogatą bazę danych klientów: obejmującą 15 000 subskrybentów newslettera oraz cenne informacje pozyskane dzięki intensywnej działalności marketingowej online. Ta baza danych jest kluczowym zasobem dla dalszych działań marketingowych i rozwoju biznesu.
7) Zapasy Produktów: Produkty w magazynie na dzień 18.04.2024 o wartości 463 257 zł, co zapewnia gotowość do natychmiastowego kontynuowania sprzedaży i obsługi zamówień klientów.
8) Wyposażenie Biurowe i Techniczne: W tym komputery, drukarki oraz specjalistyczne urządzenia takie jak grawery, o łącznej wartości 87 000 zł, które wspierają zarówno codzienne operacje, jak i specjalistyczne zadania, takie jak personalizacja produktów.


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków