Sklep Internetowy (koszulki) | Dochodowy • Cena: 195 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2011
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam bardzo dobrze przemyślany, dochodowy, łatwo rozwojowy i tętniący życiem (od 2012 roku) biznes koszulkowy, jakim jest sklep internetowy.

Z uwagi na wyjątkowość oferty, sklep nie ma sobie równej konkurencji na rynku koszulkowym w Polsce.

Przez 6 lat obsłużyliśmy ponad 25 tysięcy zamówień, w tym wyprodukowaliśmy ponad 100 tys. koszulek.

Sklep zdecydowałem się wystawić na sprzedaż w wyniku pojawienia się nowego pomysłu na biznes, niezwiązanego już z odzieżą, a że jestem pracoholikiem który oddaje się jednemu w 100%, dlatego nie widzę zajmować się prowadzeniem kilku biznesów na raz.

PLATFORMA

Sklep działa na bezkonkurencyjnej płatnej platformie IdoSell Shop (wcześniej IAI-Shop), która zapewnia całodobowy support, bezpieczeństwo danych i bezproblemowość przy wszelkich modyfikacjach sklepu.

Najważniejszą zaletą względem innych (w tym darmowych) platform sprzedażowych online, jest to że nigdy nie Jesteś sam z żadnym problemem - możesz spać spokojnie bo polegasz na firmie która zatrudnia dziesiątki programistów i grafików, którzy służą pomocą przy obsłudze sklepu i w razie "W", nawet w weekend, zajmą się każdym problemem i zapewnią maksymalną ochronę sprzedawcy (ataki DDOS) i klienta (wyciek danych).

Sklep stoi na wspomnianej platformie od samego początku, jego wygląd jest dostosowany do najnowszych trendów graficznych (flat design), posiada oddzielną maskę mobilną i jest świetnie przemyślany pod względem sprzedażowym.

Nie ma potrzeby szukania wtyczek do obsługi tego i tamtego, jak ma to miejsce przy Magento lub PrestaShop, gdyż wszystkie potrzebne funkcje platforma udostępnia automatycznie i nigdy nie jest w tyle za konkurencją.

SOCIAL MEDIA

Nieodzownie ze sklepem, przekazuję również regularnie prowadzony fanpage na Facebook'u (28 tys. fanów w przeważającym wieku 18-34, w 90% mieszkających w PL, interesujących się modą, memami, filmami, serialami i ogólnie popkulturą).

Wraz z fanpage'm, oddaję do dyspozycji jeszcze profil na Instagram'ie (ponad 3,2 tys. obserwujących), gdzie Klienci najchętniej chwalą się otrzymanymi koszulkami (kolekcja ponad czterystu zdjęć pod hasztagiem #EMEMETEES). :)

Fanpage prowadzony jest przez agencję zewnętrzną (post'ują codziennie i odpowiadają na komentarze fanów), tak więc jego obsługa ogranicza się wyłącznie do kontaktu z Klientem via Facebook Messenger i prowadzenia działań reklamowych.

Jeżeli chodzi o reklamy właśnie, od 2015 roku zainwestowałem 142 tys. zł na reklamy fanpage'a i produktów sklepu i wiedzę jaką zdobyłem od tegoż czasu również przekazuję, wraz ze sklepem.

INTEGRACJE

Sklep jest zintegrowany z kurierami InPost, GLS i systemem płatności IAI-Pay (płatności błyskawiczne z większości banków) oraz PayPal. Wystarczy przepisać nadawcę i wskazać nowy adres odbioru paczek, jak i nowy rachunek bankowy. Naturalnie istnieje możliwości zmiany kuriera lub systemu płatności wedle własnego uznania.

ASORTYMENT

Najważniejszą częścią sklepu jest jego asortyment, a ten jest top-notch! ;)

W ofercie znajduje się ponad 400 ekskluzywnych i nietuzinkowych wzorów parodiujących albo po prostu inspirowanych motywami z filmów, seriali i gier. Cała kolekcja wzorów na koszulki powstała na przestrzeni sześciu lat sklepu na rynku, była wielokrotnie uszczuplana o to co na dłuższą metę nie schodziło, aż zostały tylko takie wzory które znajdują duże zainteresowanie po dziś dzień.

Zlecenie projektu każdego wzoru kosztowało od 250 do 500 zł, więc licząc ze średniej 375 zł x 400 szt. wartość samych wzorów to 150.000 zł.

Przyzwyczailiśmy klientów do pewnego poziomu, a ten trzymamy od początku, aż do dziś.

Choć normalnie obsługujemy Klientów zagranicznych, uczciwie przyznam że sklep jest w 85% przetłumaczony na jęz. angielski i niemalże gotowy do ruszenia pełną parą na podbój rynku koszulkowego za granicą = OGROMNY potencjał zwiększenia obrotów.

Regulamin i polityka prywatności (zgodne z RODO) były sporządzane, a wszelkie kwestie prawne związane z działalnością były uzgadniane z prawnikiem i są w jak najlepszym porządku.

Przewidywany okres zwrotu inwestycji to 2 lata, przy założeniu że działalność będzie prowadzona w sposób który co najmniej utrzyma jego rozwoj, zaś "w rękach" osoby przedsiębiorczej i zmobilizowanej, bardziej prawdopodobny okres zwrotu to ok. rok czasu - tak jak wspominałem na początku, mam wiele gotowych rozwiązań jak sklep jeszcze bardziej rozkręcić i tym samym przyspieszyć zwrot inwestycji.

UWAGA: Ofertę sprzedaży kieruję do firm poligraficznych, które posiadają już maszyny do zdobienia odzieży lub sklepów które zlecą stałą realizację drukarni we własnym zakresie, na zasadzie drop-shipping'u. Innymi słowy, cena nie obejmuje sprzętu drukarskiego na koszulkach. Cena sklepu wraz z maszynami to 239 tys. zł.

Podane ceny są cenami brutto.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu, więcej informacji udzielę mailowo i telefoniczne lub osobiście na terenie Trojmiasta.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków