Sieć prosperujących pubów • Cena: 1 840 000 zł
 • Przychody: 2 000 000 zł
 • Dochody: 400 000 zł
 • Rok założenia: 2014
 • Liczba pracowników: 25
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Posiadam dwa dobrze funkcjonujące lokale gastronomiczne - puby. Jeden z lokali ma powierzchnię 360 m2. Obiekt oferuje szerokie możliwości organizacji imprez. Posiada scenę, parkiet oraz salę dla palących. Drugi lokal jest mniejszy, ma powierzchnię 90 m2. Jest także świeżo po remoncie. Lokalizacja obu lokali to ścisłe centrum Wrocławia. Spółka jest rozwijana i przygotowywana do franczyzy. Spółka stworzyła rozpoznawalną markę w regionie, na którym działa. Posiada dobrze rozwiniętą stronę internetową a także swoje profile na Facebooku, obserwowane łącznie przez około 7 tys. osób.

Lokal funkcjonuje na rynku od 3 lat. Spółka obserwuje rosnące przychody ze sprzedaży oraz zyski. Posiada już własny, sprawdzony system pracy i działania. Elementem, w którym można szukać szansy rozwoju jest dopracowanie systemu szkoleń pracowników. Tak funkcjonująca spółka generuje zyski przez cały rok.

Forma prawna to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
Do sprzedaży całkowity lub większościowy udział w spółce.
Możliwości rozwoju:
System przygotowany pod franczyzę zapewniający zysk w około 3 miesiące od otwarcia nowej placówki. Spółka ma zdolność kredytową na szybki dalszy rozwój. Nie ma znaczących zobowiązań. Sam lokal jako nieruchomość ma możliwość rozwoju w kierunku wydarzeń muzycznych i klubowych dla zwiększenia zysków. Możliwość kupna jednej z nieruchomości, w której znajduje się lokal.


Nieruchomości i urządzenia

Umowa najmu w stabilnej formie, długa współpraca. Możliwe dwumiesięczne wypowiedzenie lecz właściciel nie planuje zmiany formy inwestycji i bez powodu nie wypowie lokalu.
Pełne wyposażenie obu lokali. Firma jest wyposażona na własność w cały sprzęt gastronomiczny, barmański, nagłośnieniowy, estradowy itd. Sprzęt nagłośnieniowy i estradowy nadaje się do wszelkiego rodzaju wydarzeń muzycznych i klubowych. Brak konieczności inwestycji w wyposażenie.


Wsparcie posprzedażowe

Możliwość wsparcia do 3 miesięcy. W tym czasie przekazywana jest wiedza na temat systemu działania oraz kierunku rozwoju. Zapoznanie ze współpracownikami i kontrahentami. Przedstawienie struktury. Wdrożenie potencjalnych, nowych osób na decyzyjne stanowiska.


Powód sprzedaży

Zmiana branży.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków