Salon fryzjersko-kosmetyczny w ścisłym centrum Łodzi • Cena: 100 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2022
 • Liczba pracowników: 4
 • Adres internetowy: Ukryty
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam/odstąpię dobrze prosperujący salon piękności w samym sercu miasta Łodzi.

Lokal znajduje się w centrum miasta przy ul. Ludwika Zamenhofa 1/3. Lokal na parterze dużego bloku mieszkalnego. Z dużymi witrynami i wejściem prosto od strony ulicy. Duży metraż 95 m2, przystępna cena oraz warunki wynajmu pomieszczenia. Umowa na czas niekreślony z 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia. Właściciel lokalu jest bezproblemowy i bardzo sympatyczny człowiek.

Salon znajduje się w Łódzkim Śródmieściu. Zlokalizowany w prestiżowej okolicy, bezpośrednio graniczący z ulicą Piotrkowską i z bardzo dużym ruchem pieszych w ciągu lokali usługowych przy ruchliwej ulicy. Atutem jest także bliskość komunikacji miejskiej.

Salon jest zadbany, pomieszczenie nie wymaga nakładów finansowych. Lokal jest całkowicie klimatyzowany, monitorowany oraz pod ochroną (umowa z firmą Solid Security). Monitoring jest zainstalowany w pomieszczeniu głównym oraz przy wejściu do salonu z ulicy.

Odstąpię salon pod renomowaną i rozpoznawalną marką. Studio prężnie funkcjonuje od kwietnia 2022 roku, stale zwiększając bazę zadowolonych klientów. 4 osoby zatrudnione (1 fryzjer, 2 stylistki paznokci, 1 stylistka brwi oraz rzęs), dlatego możesz spokojnie zarabiać od pierwszych dni przyjęcia biznesu.

Powierzchnia salonu 95 m2 w tym:
- recepcja wraz z witryną do sprzedaży kosmetyków, poczekalnia z kanapą, fotelem i szklanym stoliczkiem
- pomieszczenie główne (2 stanowiska fryzjerskie, 3 stanowiska manicure, stanowisko do pedicure)
- w sali głównej wydzielone pomieszczenie zamykane dla stylizacji brwi oraz rzęs z łóżkiem kosmetycznym, lustrem podświetlanym oraz innymi meblami i sprzętem)
- drugi osobny gabinet zabiegowy zamykany na klucz (możliwość podnajęcia w razie potrzeby)
- pomieszczenie socjalne, kuchnia i przebieralnia
- ubikacja

Studio odstąpię z całym wyposażeniem i umeblowaniem. Szczegóły do dogadania z kupującym.

Dodatkowo przejmując nasz działający biznes, otrzymujesz:
- bardzo dobre warunki najmu i niskie koszty utrzymania lokalu. Koszt wynajmu 5000 netto + czynsz + prąd. Ogrzewanie i woda są doliczone w czynszu.
- rozpoznawalne logo, renomę salonu - JEŚLI CHCESZ - możesz kontynuować naszą markę lub przejąć salon pod własnym szyldem. Przekażemy również konto w systemie rezerwacji BOOKSY (baza klientów około 4000 os. Ocena 4.9, 613 opinii), funkcjonujący fanpage na Instagramie (ponad 3000 obserwujących) oraz Facebooku, karty lojalnościowe, ulotki reklamowe.

Przejmij działający salon i zarabiaj od pierwszych dni biznesu!

Jeśli zastanawiasz się nad przejęciem salonu, chętnie spotkam się lub porozmawiam telefonicznie i odpowiem na wszystkie pytania.


Nieruchomości i urządzenia

Klimatyzatory 2 szt., kamery monitorujące wraz z systemem monitoringu system alarmowy z ochroną od Solid Security. Zostają wszystkie sprzęty fryzjerskie, w tym infrazon, suszarki, prostownicy, farby hiszpańskiej marki Erayba. Sprzęt do manicure i pedicure, lampa kosmetyczna, pomocniki kosmetyczne i fryzjerskie.


Wsparcie posprzedażowe

Będę służyła pomocą przez pierwszy miesiąc po przejściu biznesu do nowego właściciela. Podam kontakty do hurtowni. W razie potrzeby podam namiar do księgowej oraz wszystkich osób, z którymi współpracuję.


Powód sprzedaży

Wejście do innej branży biznesu. Brak możliwości po dalszego zaangażowania i prowadzenia salonu.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków