Nowoczesny kompleks restauracji w centrum Warszawy • Cena: 2 600 000 zł
 • Przychody: 3 600 000 zł
 • Dochody: 1 000 000 zł
 • Rok założenia: 2015
 • Liczba pracowników: 0
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Szanowni Państwo,

Uprzejmie prezentujemy do sprzedaży pięć nowocześnie i elegancko urządzonych restauracji, funkcjonujących na zasadzie wspólnej powierzchni, pod oddzielnymi markami handlowymi, w autorskiej koncepcji „food court”, tworzącej unikatowy klimat. Cały kompleks stanowi zorganizowane przedsiębiorstwo, należące do jednego podmiotu.

Powierzchnia restauracji zajmuje 202,24 m2, a z uwzględnieniem ogródka w zadaszonym oraz ogrzewanym pasażu handlowym, łączna powierzchnia to 242,00 m2. Kompleks restauracyjny, jest zlokalizowany w prestiżowym miejscu, w samym sercu Warszawy, w centrum handlowo – hotelowo – biznesowym, w bezpośrednim sąsiedztwie m. in. renomowanego światowej klasy hotelu, kasyna oraz najbardziej ekskluzywnych powierzchni biurowych. Jest to jeden z najlepszych adresów w stolicy.

Każda restauracja posiada odrębne własne „menu” oraz odrębny system zamawiania dostaw za pośrednictwem najpopularniejszych aplikacji (tj. Uber Eats oraz Pyszne.pl). Model prowadzenia biznesu opiera się zasadniczo na pięciu rodzajach „kuchni”, tj. kuchnia japońska („sushi”), kuchnia azjatycka, kuchnia polska („tradycyjne dania”), kuchnia amerykańska („burgery”) oraz naleśnikarnia wraz z kawiarnią. Z oczywistych względów, na etapie niniejszego opisu zdecydowaliśmy się nie publikować nazw handlowych („brandów”) poszczególnych restauracji (na zdjęciach nazwy są zasłonięte).

Przyjęta koncepcja prowadzenia restauracji została zaprojektowana i przemyślana w ten sposób, aby zagwarantować rentowność na maksymalnie wysokim poziomie, przy jednoczesnej odporności na zewnętrzne czynniki rynkowe. Doskonałym dowodem świadczącym o potencjale biznesowym tego przedsięwzięcia, są wysokie wyniki finansowe również w okresie ograniczeń związanych ze stanem epidemii.

W tym miejscu należy dodać, że w skład zorganizowanego prezentowanego przedsiębiorstwa wchodzą w szczególności wszelkie prawa do lokalu, prawa do „marek” poszczególnych restauracji, środki trwałe i pełne wyposażenie lokalu (będące własnością restauracji), umowy z dostawcami i odbiorcami usług, licencje, „know how”, decyzje administracyjne oraz wszelkie inne prawa i mienie umożliwiające płynne przejęcie i dalsze niezakłócone prowadzenie prezentowanej działalności. Istnieje również możliwość przejęcia wysoko wykwalifikowanego personelu pracowniczego (kucharze, kelnerzy).

Istotny jest fakt, iż prezentowane restauracje dają możliwość obsługi wymagających klientów bezpośrednio oferując swoją nowocześnie urządzoną oraz przyciągającą uwagę powierzchnię, jak również klientów zamawiających dania (poza lokalem) z dowozem. W rankingach popularności oraz ilości dostaw prowadzonych przez Uber Eats oraz Pyszne.pl, jesteśmy w ścisłej czołówce najlepszych restauracji w Warszawie (pierwsza trójka). Posiadamy również renomę (protfolio stałych klientów) w zakresie obsługi dużych imprez oraz dostarczania usług kateringowych.

Wszystkie wyżej wymienione atuty dają gwarancję wysokich dochodów, rozwoju, ale przede wszystkim zwrotu inwestycji w czasie zaledwie kilkunastu miesięcy. Dane te znajdują precyzyjne potwierdzenie w wynikach finansowych (zyskach) z ostatnich lat, które zostaną udostępnione zainteresowanemu nabywcy, na zasadach poufności.

W celu uzyskania szczegółowych informacji, zapraszamy do kontaktu. Telefon kontaktowy: [dane ukryte]


Nieruchomości i urządzenia

Nowoczesne kompleksowe wyposażenie restauracji (w tym między innymi meble, wszelkiego rodzaju sprzęty i urządzenia, takie jak np. lodówki, ekspres do kawy, kuchnie itp.), wartości niematerialne i prawne (w tym między innymi znaki handlowe, konw - how).


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków