Kontener Gastronomiczny • Cena: 99 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam kontener gastronomiczny wraz z tarasem dachowym. Kontener w idealnym stanie technicznym i wizualnym. Kontener nie wymaga żadnych nakładów finansowych, wszystko sprawne i gotowe do prowadzenia działalności. W kontenerze znajduje się również toaleta – nie ma obowiązku kopania szamba! Kontener odebrany przez sanepid, przez cały sezon był w nim prowadzony punkt gastronomiczny. Dużym atutem kontenera jest jego taras dachowy. Istnieje możliwość ściągnięcia tarasu dachowego na ziemie i zrobienie "ogródka".

Kontener znajduje się tuż przy stawie Holenderskiego w Zawierciu. Przed kontenerem wysypany jest piach dla strefy chilloutu. Idealne miejsce na własny Beach Bar.

Obecnie kontener znajduje się na dzierżawionym od miasta Zawiercie terenie znajdującym się w niepowtarzalnej okolicy przy ul. Krzywej 3, który w ostatnim roku został zrewitalizowany, a w najbliższych latach powstanie szereg inwestycji jak m.in. Wodny Park zabaw dla dzieci, ścieżki edukacyjne wokół zbiornika wodnego itp. Jest to miejsce bardzo promowane przez Władze Miasta Zawiercie, które organizują różne eventy jak festyny, biegi, rodzinne zabawy, imprezy z DJ-em, karaoke, joga, zumba i wiele innych. Największe obroty generowane są podczas eventów. W ostatnim czasie na terenie, na którym znajduje się kontener, odbył się m.in. Zlot Tuningowy, Festyn "Wianki", Zabawa z łapaniem Pokemonów, Biegi dla dzieci i wiele innych. Na tych imprezach bawiło się wiele tysięcy mieszkańców Zawiercia i okolic (!).

Jest to idealna inwestycja na lata w związku z ogromnym potencjałem tego miejsca. W kontenerze można samemu prowadzić działalność lub go wynajmować innym podmiotom. Jest możliwość dostawienia innych kontenerów i stworzenie jedynej strefy gastronomicznej w regionie takiej jak Sztauwajery w Katowicach, Pogoria czy Paprocany.

Mam podpisaną umowę dzierżawy terenu na najbliższe 3 lata na bardzo atrakcyjnych warunkach finansowych z możliwością dalszego przedłużenia. W przypadku zainteresowania zakupem kontenera i prowadzenia dalszej działalności w tym miejscu oferuje bezpłatne przepisanie cesji umowy. W ostatnim czasie powstało boisko plażowe tuż za kontenerem, które w najbliższym sezonie będzie generowało duży ruch ze względu na organizacje różnych zawodów w siatkówkę plażową, plażową piłkę ręczną czy nożną. Oferuje również transport HDSem gratis w przypadku chęci przewiezienia kontenera w inne miejsce.

Więcej zdjęć mogę wysłać na mail, zapraszam do oglądania.

Sprzedaję z powodu braku czasu.
Wystawiam fakturę VAT. Cena brutto.
Cena do negocjacji.

Specyfikacja wyposażenia:
1. Szafka neutralna z trzema drzwiami GRANER stal nierdzewna 1490x700x900
2. Szafka kasowa z szufladą dwoma drzwiami i miejscem na zmywarkę stal nierdzewna GRANER 1490x817x900
3. Moduł kawowy z koszem i uchylną szufladą i wybijakiem oraz dwoma drzwiami stal nierdzewna GRANER 1490x817x900
4. Szafka z drzwiami nad szafę cukierniczą 800x700x400 GRANER
5. Okap skrzyniowy z filtrami i zaworem spustowym oleju 800x700x400 GRANER
6. Szafa chłodnicza GRANER COSMO szkło zespolone 800x700x1800, 1,5 kW S/N: 05/01/2018
7. Stół mroźniczy z dwoma drzwiami, rant 100, 1,5 kW, GRANER 1500x700x900
8. Konserwator do lodów pozetti GRANER PICCOLO 4 + 4, 900W S/N 139/05/2020
9. Zmywarka podblatowa do szkła 3500 ST/DD Omniwash 425x477x636, 3 kW S/N: [dane ukryte]. Pompa wewnętrzna Flojet Bottled Water Dispenser 60W


Nieruchomości i urządzenia

j.w.


Wsparcie posprzedażowe

Tak.


Powód sprzedaży

Brak czasu.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków