Dom gościnny w górach • Cena: 2 250 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Dochodowy dom gościnny, niskie koszty operacyjne.

Nieruchomość składająca się z odrestaurowanej willi, pochodzącej z lat 50. zeszłego stulecia oraz budynku rekreacyjnego, w którym m.in. zlokalizowana jest sauna i który może służyć na mieszkanie właścicieli.

Nieruchomość sprzedawana jako funkcjonujący dom gościnny, wraz z wyposażeniem, witryną internetową, dostępem do Facebooka i Instagrama obiektu. Opinia w Google 4.9.

Działka o powierzchni 1300 m2, w MPZP - teren zabudowy mieszkaniowo-usługowej. Czysta księga wieczysta. Dom gościnny zgłoszony do gminnej ewidencji obiektów noclegowych. Na posesji parking utwardzony dla 10 aut. Działka jest ogrodzona, brama zamykana na pilot.

Z tyłu nieruchomości, od strony lasu znajduje się ogród z tarasami, meblami wypoczynkowymi, leżakami, miejscem na ognisko i grilla. Nieruchomość posiada bezpośrednie wejście do lasu, skąd można wyruszyć na szlaki.
Willa składa się z 4 kondygnacji: piwnicy, parteru i 1 piętra oraz poddasza. Budynek rekreacyjny z parteru oraz jednego piętra.

W willi zlokalizowano 8 pokoi, wszystkie z łazienkami (5 pokoi 2-osobowych, dwa pokoje 3-osobowe i 1 pokój 4-osobowy, w 2 pokojach możliwość dostawki). Dodatkowo na parterze znajdują się części wspólne: duży salon z dwoma kominkami podzielony na strefy, jadalnia oraz toaleta. Na parterze znajduje się również kuchnia nieudostępniana gościom. W piwnicy zlokalizowano magazyn, kotłownię, pralnię, pomieszczenie do przechowywania rowerów lub w zimie nart oraz mały warsztacik.

We wnętrzu zachowano dużo oryginalnych elementów architektury, które zostały połączone z nowoczesnymi rozwiązaniami w częściach wspólnych.
W budynku rekreacyjnym poza sauną znajduje się salon z kominkiem, kuchnia, łazienka oraz 2 sypialnie, z czego jedna otwarta na antresoli.

Powierzchnia użytkowa willi – 260 m2 plus 60 m2 piwnica. Powierzchnia budynku rekreacyjnego 95 m2.
Dojazd drogą asfaltową. W bezpośrednim sąsiedztwie dostęp do restauracji, karczm, sklepów i atrakcji turystycznych.
Media: prąd, woda, kanalizacja, światłowód.

Zapraszamy do kontaktu.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków