Agencja Tłumaczeń - Warszawa • Cena: 369 000 zł
 • Przychody: 670 000 zł
 • Dochody: 128 000 zł
 • Rok założenia: 2006
 • Liczba pracowników: 0
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam dochodową Agencję Tłumaczeń, która działa na rynku warszawskim nieprzerwanie od 16 lat. Klientami są przede wszystkim znaczące Kancelarie Prawne oraz duże korporacje. Działalność jest prowadzona przede wszystkim na terenie Warszawy. Z tłumaczami współpraca opiera się na B2B. Działalność marketingowa oparta jest na marketingu szeptanym, Klienci polecają innym podmiotom usługi agencji, gdyż są one wysokiej jakości. To co Klienci cenią sobie najbardziej, to wysoka jakość tłumaczeń, terminowość, niezawodność w wyjątkowych sytuacjach oraz przyjazna atmosfera współpracy. W 2022 roku do grona Klientów dołączyła duża, międzynarodowa firma zajmująca się sprzedażą sprzętu sportowego.
Agencja Tłumaczeń od początku swojej działalności jest pod czułym okiem jednej osoby, Właścicielki. Agencja zaczynała jako spółka cywilna, następnie została przekształcona w sp. z o.o. Z powodu odejścia wspólnika agencja została bezpośrednio już w rękach jedynej Właścicielki i aktualnie jest prowadzona w formie jednoosobowej działalności gospodarczej.
Niewątpliwym sukcesem jest to, że w 2022 roku Agencja osiągnęła przychowy w wysokości 670 tyś zł - co jest najlepszym wynikiem w historii.


Nieruchomości i urządzenia

- zarejestrowany w UP znak towarowy;
- Komputer, drukarki oraz meble biurowe;
- strona www
- adres mailowy + numer telefonu
- baza klientów - pełne dane firmy + telefon;
- baza tłumaczy;


Wsparcie posprzedażowe

W procesie przejęcia przedsiębiorstwa jest oferowane jedno miesięczne wsparcie po sprzedażowe. Wsparcie oferuje przekazanie procedur, kontaktów, organizacji pracy, logistyki obsługi zleceń itp.


Powód sprzedaży

Agencja sprzedawana jest ze względu na inne plany życiowe Właścicielki.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków