Dom weselny z pokojami hotelowymi  • Cena sprzedaży: 6 500 000 zł
  • Dodatkowe opłaty: –/mies.
  • Powierzchnia: 1392,00 m2
  • Pomieszczenia:
  • Kondygnacje: 3

Opis oferty

CENA: 6 500 000zł – STAN DEWELOPERSKI + KOLEJNE PRACE

Główne wejście do budynku znajduję się od strony północnej (recepcja) oraz od strony południowej (sala konsumpcyjna w przyziemiu - do 40 osób). Dodatkowe wyjścia ewakuacyjne projektuje się od strony wschodniej (taras na parterze) oraz od strony zachodniej (schody zewnętrzne). W przyziemiu planuje się salę konsumpcyjną spełniającą funkcję kawiarni, sanitariaty, bufet, zaplecze kuchenno-socjalne oraz pomieszczenia techniczne. Na parterze planuje się hall z recepcją i sanitariatami, salę konsumpcyjną z tarasem ( do 120 osób), kuchnie ze zmywalnią i rozdzielnią kelnerską oraz dwie klatki schodowe prowadzące na poddasze. W programie funkcjonalnym poddasza przewiduje się wykonanie 15 pokoi wraz z łazienkami na 45 miejsc noclegowych.

Powierzchnia zabudowy: 701,53m2
Powierzchnia użytkowa budynku: 1392,73m2
Powierzchnia działek razem: 2656,00m2

CENA OBEJMUJE:

Fundamenty:
Fundamenty budynku stanowią ławy fundamentowe o wymiarach około 100x40cm oraz ławy fundamentowe wykonane we wcześniejszym okresie o wymiarach około 50-60x40cm. Między starszą a nowszą częścią fundamentów wykonano dylatację. Pod słupy żelbetowe wykonano stopy fundamentowe o wymiarach około 200x200x40cm, 150x150x40cm oraz 100x100x40cm. Wszystkie elementy żelbetowe fundamentów wykonano z betonu B30 (C25/30).
Pod wszystkie elementy konstrukcyjne fundamentów wykonano warstwę chudego betonu gr 10cm. Wykonano poziome i pionowe izolacje przeciwwilgociowe fundamentów. Dodatkowo od strony zewnętrznej fundament docieplono styrodurem gr. 10cm i zabezpieczono od strony gruntu oraz warstw drenażowych folią kubełkową. Wokół budynku wykonano częściowo drenaż opaskowy.

Drenaż budynku:
Z izolacjami pionowymi współpracuje drenaż opaskowy wykonany na poziomie ław fundamentowych z rur perforowanych o średnicy 150 ze spadkiem 2-4% na podłożu piaskowym o grubości 5cm, przykryty warstwą fizeliny chroniącej perforację rur przed zamuleniem (dodatkowo rurę owinąć flizeliną), zasypana grubym żwirem lub tłuczniem. Odprowadzenie wód gruntowych na niżej położone partie terenów własnych inwestora.

Ściany zewnętrzne istniejące:
Ściany budynku-zaprojektowane i wykonane z pustaka PREFABET odmiana 600 o gr. 24 i 36cm, na zaprawie klejowej cienkowarstwowej zgodnie z systemem firmy PREFABET. Docieplenie styropianem szarym Austrotherm EPS 031 Super Fasada o gr 15cm. W części południowej budynku część ścian wykonana z pustaka ceramicznego POROTHERM gr 36cm.

Ściany szczytowe-zaprojektowane z pustaka PREFABET 600 o gr. 36cm, na zaprawie klejowej cienkowarstwowej, izolacja styropianem szarym Austrotherm EPS 031, gr. 15cm.

Ściany wewnętrzne istniejące:
Ściany nośne przyziemia i parteru o grubości 36cm i 24cm z pustaków PREFABET.
Ściany działowe starannie powiązane ze ścianami nośnymi. Ściany działowe parteru i przyziemia wykonane z pustaka gazobetonowego PREFABET gr 12cm.

Ściany wewnętrzne poddasze:
Na poddaszu zaprojektowano ściany gr 15cm z płyty G-K na ruszcie stalowym (oraz GKF w miejscach wymaganych z warunków i uzgodnienia ppoż). W łazienkach na poddaszu jako wykończenie wewnętrzne ściany zastosowane płyty kartonowo - gipsowe o zwiększonej wodoodporności ( FH2 ).

Stropy:
Nad przyziemiem wykonano płytę żelbetową wieloprzęsłowa jednokierunkowo zbrojoną o gr. 15cm wspartą na ścianach nośnych zewnętrznych oraz belkach żelbetowych 40x60cm i dalej na słupach żelbetowych o Ø 40cm oraz 40x36cm
Nad parterem wykonano płytę żelbetową wieloprzęsłową jednokierunkowo zbrojoną o gr. 12cm wspartą na ścianach nośnych zewnętrznych oraz belkach żelbetowych 40x70cm i dalej na słupach żelbetowych Ø40 cm oraz 40x36cm. Część stropu w południowej części budynku wysunięto wspornikowo.
Nad poddaszem strop drewniany, w którym główny element nośny stanowi dolny pas kratownicy drewnianej. Wykończenie stropu od spodu płytą 2 GKF na ruszcie stalowym i ocieplenie wełną mineralną hydrofobizowaną gr.18cm

Schody:
Schody zewnętrzne wykonane w konstrukcji żelbetowej, grubość płyty 15cm jednobiegowe o normatywnej szerokości min. 1,60m między ścianą a balustradą zapewniające bezpieczną ewakuację z budynku.
Schody zewnętrzne przed budynkiem żelbetowe o grubości płyty 15cm jednobiegowe
Schody wewnętrzne jednobiegowe oraz dwu i trzybiegowe wykonane z konstrukcji żelbetowej o grubości płyty 15cm o normatywnej szerokości spoczników szerokości min. 1,60m oraz szerokości biegów umożliwiającą po wykończenie zachowanie normatywnej szerokości 1,50m w świetle między ścianą a balustradą zapewniające bezpieczną ewakuację z budynku.

Kominy:
Komin na wentylacje i piec gazowy. Wszędzie rekuperacja (70%).


Dach:
Pokrycie dachu stanowi blacha płaska na rąbek położona na łatach. Izolacja cieplna dachu umieszczona w płaszczyźnie dolnego pasa kratownicy i wykonana z wełny mineralnej hydrofobinowanej ISOVER SUPER-MATA PLUS gr 30cm. Wykończenie od spodu stanowi płyta kartonowo-gipsowa ognioochronna GKF gr. 2,5cm układana na ruszcie stalowym.
Impregnacja elementów drewnianych więźby preparatem FOBOS.

WEWNĄTRZ BUDYNKU

Ściany:
Na ścianach murowanych-tynki gipsowe.
Narożniki ścian wzmocnione listwami podtynkowymi.

Ściany na poddaszu:
Wykonane z płyty karton-gips + tynki gipsowe (zgodnie z wytycznymi peposz), przygotowane pod malowanie
Sufity:
Podwieszane z płyt karton-gips. Przygotowane do malowania.

Posadzki i podłogi:
Wylewka, izolacja z folii.

Okna:
Szklone podwójnie, aluminiowe, w kolorze grafitowym, wygłuszające.

Drzwi zewnętrzne:
Szklone podwójnie z zestawami hermetycznymi, impregnowane przeciw czynnikom atmosferycznym.

Poręcze i balustrady:
Balustrady i poręcze przy schodach klatki schodowej.
Balustrady do balkonów francuskich w pokojach na poddaszu.
Po stronie Kupującego zostają balustrady zewnętrzne na tarasach.

Izolacje termiczne:
-w warstwach stropodachu-wełna mineralna hydrofobizowana Isover
-pozioma w warstwach podłóg w gruncie-styropian twardy gr. 10-12cm
-pozioma w warstwach stropów między kondygnacyjnych-styropian twardy gr. 10cm
-pionowa ścian fundamentowych-styrodur gr. 10cm
-pionowa ścian kondygnacji nadziemnych-styropian Austrotherm 15 cm grafitowy

Elewacja: Styropian biały Austrotherm EPS 031 Super Fasada o gr. 15cm, klej i grunt. (Tynki)

Wykonane instalacje:
-wodna
-elektryczna
-kanalizacyjna
-przeciwpożarowe instalacje hydrantowe

Gaz jest doprowadzony do budynku.
Piec VISMA.
PARTER – klimatyzacja, wentylacja wykonana w 70% (brak maszyn)
PIĘTRO (część hotelowa) – wykonane w 100% klimakonwentory
Zapraszam do kontaktu.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków