Wegańskie bistro na krakowskim Ruczaju • Cena: 190 000 zł
 • Przychody: 700 000 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2017
 • Liczba pracowników: 5
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam wegetariańskie/wegańskie bistro w Krakowie. Lokal mieści się na Ruczaju- ogromnym, nowym osiedlu gdzie nadal powstają bloki i przybywa mieszkańców. Lokal stworzyliśmy (we dwójkę jako para) 4,5 roku temu i śmiało możemy stwierdzić, że przez ten czas zrobiliśmy świetną robotę- klimat, jakość jedzenia, atmosfera- to wszystko jest niepowtarzalne i dlatego mimo braku jakiejkolwiek reklamy przez ten czas stale przybywa nam gości, a w godzinach lunchowych brakuje wolnych miejsc. Nowy właściciel angażując więcej uwagi w sektorze promocji lokalu może znacznie zwiększyć zasięgi i dochody.

Lokal z roku na rok ma coraz większe przychody, podczas pandemii (MIMO BRAKU DOWOZÓW) działaliśmy prężnie- nasi goście przychodzili odbierać jedzenie sami. Wprowadzenie dowozów na takim osiedlu to gwarantowany, dodatkowy zysk (dlaczego tego nie zrobiliśmy?- przekierowaliśmy uwagę na naszą powiększającą się rodzinę).

Możliwości rozwoju tego miejsca, a tym samym większe miesięczne przychody to m.in. otwarcie w weekendy (obecnie lokal działa od poniedziałku do piątku, oraz w niedzielę, DOWOZY, wydłużenie godzin otwarcia (w tej chwili 9-18). W pobliżu znajdują się też biurowce, z którymi można zacząć współpracę cateringową.

Razem z marką sprzedajemy także prawa do social mediów. Na Google Maps widniejemy jako najwyżej oceniane miejsce w okolicy (4,9 gwiazdek na 297 opinii), co samo z siebie przyciąga gości, na facebooku średnia opinii 5/5 i prawie 3tys. obserwujących. Cieszymy się dobrą renomą nie tylko wśród roślinożerców, ale również wśród osób na tradycyjnej diecie.

Obecnie zatrudniamy 2 pracowników na UOP, dwójkę na UZ i z jedną osobą b2b. Warunkiem sprzedaży jest utrzymanie zatrudnienia obecnych pracowników na minimum takich warunkach jak obecnie.


Co dokładnie sprzedajemy?
Prawa do marki/logo
Gotowy działający biznes- z dużą bazą stałych klientów- większość z nich je u nas codziennie
Profesjonalny sprzęt gastronomiczny m.in. Ekspres ciśnieniowy SanRemo Zoe Compact (u nas od nowości), młynek żarnowy, robot kuchenny Kenwood, blender gastronomiczny, kuchnia 5-palnikowa, garnki, zastawa, stoły, wyposażenie kuchni i sali itd.
Całe know how lokalu wraz ze wsparciem (forma i czas do ustalenia) na początku, wdrożeniem i przeszkoleniem
Kontakty do dostawców

Nasze bistro znajduje się w lokalu o powierzchni 70m2, koszt wynajmu to 3800, czynsz do spółdzielni 1200zł.

Wycenę przedsiębiorstwa oddaliśmy osobie która się tym profesjonalnie zajmuje. Wyliczenia na podstawie danych liczbowych z ostatnich lat działalności dały wycenę na poziomie 490tys. Jesteśmy otwarci na negocjacje.

Wszelkie istotne informacje jak i wgląd do dokumentacji przedstawimy zainteresowanym osobom- zachęcamy do spotkania.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Forma i czas trwania do ustalenia


Powód sprzedaży

Powodem sprzedaży jest przeprowadzka i rozpoczęcie innej działalności.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków