Studio Modelowania Sylwetki Warszawa Wola • Cena: 150 000 zł
 • Przychody: 400 000 zł
 • Dochody: 180 000 zł
 • Rok założenia: 2018
 • Liczba pracowników: 2
 • Adres internetowy: Ukryty
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

PROSZĘ NIE KONTAKTOWAĆ SIĘ Z SALONEM I PRACOWNIKAMI, PONIEWAŻ NIE SĄ UPOWAŻNIENI DO UDZIELANIA INFORMACJI. KONTAKT DO WŁAŚCICIELA PODANY W OGŁOSZENIU.

Odstąpię funkcjonujący salon kosmetyczny, a konkretnie Studio Modelowania Sylwetki (Warszawa Wola). Studio jest w pełni wyposażone w sprzęt, kosmetyki oraz wszystkie akcesoria do wykonywania zabiegów. Aktualnie w ofercie mamy: 7 urządzeń modelujących sylwetkę, zabiegi na ciało oraz zabiegi na twarz. Studio mieści się w wynajmowanym lokalu (56m2), jest w pełni umeblowane i wyposażone przez nas, nic nie należy do właściciela lokalu.

Studio funkcjonuje w ramach franczyzy, ale można zrezygnować z niej na rzecz własnego logo. Franczyza daje szeroki marketing i wsparcie pozostałych właścicieli. Mamy też podpisaną umowę z Benefit Systems, co generuje dodatkowy miesięczny przychód. Firma jest rentowna.

Odstąpienie nie musi wiązać się z zatrzymaniem pracy salonu. Mamy dużą bazę klientów (lokalnie), w tym stałe klientki. W ramach odstąpienia przekazujemy również: stronę internetową, fanpage na Facebooku, profil na Instagramie i na TikToku. Przekazujemy także wszelkie regulaminy, procedury zabiegowe, procedury działań wewnętrznych oraz cenniki. Można od razu zacząć działać.

Koszty stałe to: czynsz dla właściciela, czynsz administracyjny, prąd, koszty pracownicze, koszty systemu Booksy oraz opłata marketingowa dla franczyzy. Dodatkowo zakupy konieczne do pracy salonu.

Poszukuję osoby, która włoży w salon swoje serce i zaangażowanie, bo ma on OGROMNY potencjał rozwojowy.


Nieruchomości i urządzenia

Wyposażenie - sprzęt:
- 2x bieżnia vacu,
- 2x rollmasaż/rolletic/rolka,
- urządzenie do elektrostymulacji,
- urządzenie do presoterapii,
- kombajn kosmetyczny Beauty Planet,
- kombajn kosmetyczny Rubica,
- kombajn kosmetyczny HydraPure,
- urządzenie do dermomasażu oraz sauna-koc na podczerwień.

Wszystkie urządzenia są w stanie bardzo dobrym, są zadbane i serwisowane na bieżąco.


Wsparcie posprzedażowe

Zapewniam wsparcie posprzedażowe oraz wdrożenie w pracę Studia przed 30 dni.


Powód sprzedaży

Odstępuję z powodów osobistych i zdrowotnych. Nie jestem w stanie dalej prowadzić Studia, ale też nie chcę zamykać tak fajnego punktu na mapie Warszawy, dlatego chcę je odstąpić.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków