Sklep internetowy z produkcją drzwi oraz siecią dealerską • Cena: 6 000 000 zł
 • Przychody: 5 500 000 zł
 • Dochody: 1 200 000 zł
 • Rok założenia: 2002
 • Liczba pracowników: 10
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Przedstawiam Ci doskonałą okazję do nabycia gotowego i prosperującego biznesu, który zapewni Ci stabilne i ciągłe źródło dochodów. Moja firma osiąga imponujący obrót roczny na poziomie 5-6 mln złotych, co idzie w parze z zyskiem w wysokości 1,2 mln złotych. To potwierdza naszą skuteczną strategię i silną pozycję na rynku przez wiele lat.

Mój biznes działa w dynamicznym środowisku, gdzie wszystko dzieje się w nieustannym ruchu, dzięki świetnej ekipie, która składa się z wybitnych specjalistów na stanowiskach takich jak szef produkcji, handlowcy, ludzie z produkcji, magazynierzy czy informatyk.

W ramach oferty otrzymasz nie tylko nieruchomości, sprzęt produkcyjny, wyposażenie magazynu i biura, ale również prawa do sklepów internetowych, stron internetowych oraz kont online. Możesz odwiedzić nasze strony i konta, aby zapoznać się z naszą obecną działalnością:

Sklep internetowy: polskiedrzwi.com.pl
Konto Allegro: pcvbud
Konto YouTube: Wenter Drzwi
Strona internetowa: wenter.pl
Dodatkowo, przekażę Ci prawa do prowadzenia badań nad drzwiami oraz dostęp do baz danych kontrahentów, czyli dostawców i odbiorców.

Cały proces transakcji będzie poparty fakturą VAT, na której znajdą się dwie pozycje:
- pierwsza dotycząca nieruchomości i sprzętu produkcyjnego,
- druga dotycząca przekazania praw do sklepów, stron internetowych oraz kont.
Wszystkie szczegóły transakcji zostaną odpowiednio uwzględnione i potwierdzone w umowach sporządzonych przez moje biuro prawnicze oraz notariusza.

Elementy przewagi nad konkurencją
Oczywiście! Połączenie sklepu internetowego z produkcją to ogromny atut dla Waszej konkurencyjności. Oto dlaczego:

1. Krótki termin realizacji: dzięki połączeniu sklepu z produkcją możecie zaoferować swoim klientom bardzo krótki czas oczekiwania na zamówione produkty. W przeciwieństwie do innych sklepów, które muszą zamawiać produkty od dostawców i czekać na dostawę, Wy macie bezpośredni dostęp do towarów, co pozwala Wam zrealizować zamówienia w ciągu 1-6 dni. Taki szybki czas realizacji to niewątpliwie przewaga nad konkurencją.

2. Super cena: dzięki połączeniu sklepu internetowego z produkcją macie kontrolę nad kosztami produkcji. Możecie zaoferować konkurencyjne ceny swoim klientom, ponieważ nie musicie płacić pośrednikom ani innym dostawcom. To pozwala Wam przyciągnąć klientów, którzy poszukują najlepszych ofert na rynku.

3. Rewelacyjny serwis posprzedażowy: Wasza zdolność do łączenia produkcji ze sklepem internetowym oznacza, że macie pełną kontrolę nad obsługą klienta. Możecie zapewnić doskonały serwis posprzedażowy, szybko reagując na pytania, uwagi czy reklamacje klientów. Taka dbałość o klienta buduje lojalność i pozytywną reputację Waszej firmy.

4. Zespół pracowników pełnych pasji: jeśli Wasi pracownicy wykonują swoją pracę z pasją, jest to ogromny atut dla Waszego sklepu internetowego. Pasja przekłada się na zaangażowanie, wysoką jakość obsługi klienta i chęć doskonalenia się. Klienci zauważają, kiedy pracownicy są zainspirowani i oddani swojej pracy, co przekłada się na ich pozytywne doświadczenia związane z Waszą firmą.

Podsumowując, połączenie sklepu internetowego z produkcją, krótki termin realizacji, atrakcyjna cena, rewelacyjny serwis posprzedażowy i pracownicy wykonujący swoją pracę z pasją, to zdecydowane atuty, które kładą konkurencję na łopatki.
Nie czekaj dłużej! To jest szansa na super biznes, który przynosi dochody już od pierwszego dnia. Skontaktuj się ze mną, aby dowiedzieć się więcej o tej niepowtarzalnej ofercie.

*Zdjęcie poglądowe.


Nieruchomości i urządzenia

Nieruchomość o powierzchni 0,5 ha, idealnie usytuowana dla działalności przemysłowej.
Na terenie znajdują się trzy budynki, które oferują różnorodne możliwości.

Pierwszy z budynków to magazynowo-biurowy obiekt, zapewniający dogodne warunki zarówno do przechowywania, jak i do prowadzenia administracji. Doskonale nadaje się na centrum logistyczne czy siedzibę firmy.

Drugi budynek to dwupoziomowa przestrzeń produkcyjna, która umożliwia realizację różnorodnych procesów. Wyposażony w maszyny do produkcji drzwi, szkła zespolonego oraz okien PCV, stanowi doskonałe miejsce dla firm zajmujących się produkcją tych materiałów.

Dodatkowo, na terenie nieruchomości znajduje się magazyn podręczny, który umożliwia przechowywanie materiałów oraz sprzętu niezbędnego do produkcji.

W skład wyposażenia wchodzą również wysokiej jakości sprzęt biurowy, włączając w to komputery oraz oprogramowanie, zapewniające wydajne funkcjonowanie biura.

Jeśli chodzi o obsługę magazynową, zapewniamy dwa wózki widłowe - jeden spalinowy, drugi elektryczny. Dzięki nim możliwe jest skuteczne i efektywne składowanie materiałów.

Dodatkowo, w ramach sprzedaży nieruchomości oferujemy również materiały produkcyjne, takie jak szkło, profile PCV, drzwi oraz inne, które są nieodłączną częścią sprzedaży. Ich ilość oraz wartość zostaną uwzględnione w drugiej fakturze sprzedaży, na podstawie stanu magazynowego w dniu przekazania nieruchomości.


Wsparcie posprzedażowe

Jestem świadomy, że przejęcie prosperującego biznesu może być wyzwaniem. Dlatego też, aby Ci pomóc i umożliwić Ci płynne przejście, oferuję pełne wsparcie posprzedażowe przez okres 1 miesiąca. Również ujęte w umowie kupna praw.


Powód sprzedaży

Dlaczego zdecydowałem się na sprzedaż? Po prostu nadszedł czas na zasłużoną emeryturę i odpoczynek. Mam dość biegu codziennego życia i postanowiłem przekazać ster naszego udanego przedsiębiorstwa w ręce nowego właściciela. Dzięki temu masz możliwość przejęcia gotowego, sprawdzonego modelu biznesowego i korzystania z istniejącej bazy klientów oraz doświadczonego zespołu.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków