Siłownia, fitness klubem i szkoła tańca - Wrocław • Cena: 1 599 000 zł
 • Przychody: 500 000 zł
 • Dochody: 250 000 zł
 • Rok założenia: 2004
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Oferuję do sprzedaży siłownię, fitness klub, szkołę tańca w centrum Wrocławia z własnym lokalem użytkowym w ścisłym centrum Wrocławia (Stare Miasto).

Lokal jest położony przy ul. Strzegomskiej 3b, w budynku wielorodzinnym z lokalami użytkowymi na parterze (3 restauracje, 2 lokale z gabinetami stomatologicznymi, gabinet kosmetyczny, ubezpieczenia). Lokal o powierzchni 218m2 znajduje się na poziomie 0 i -1. Składa się z sali fitness/tańca, siłowni, dwóch szatni: damskiej i męskiej z pełnym węzłem sanitarnym (wc, prysznic, umywalka, suszarka), sauny, wc dla personelu, pomieszczenia socjalnego, poczekalni oraz recepcji.
Wysokość pomieszczeń: 250cm - szatnie, 280- 320cm - sala tańca, siłownia, poczekalnia, 400cm - recepcja. Lokal z doskonałym dojazdem: z jednej strony linie tramwajowe przy ul. Legnickiej (przystanek Plac Strzegomski, Dolmed) a z drugiej nowa linia tramwajowo-autobusowa TAT na Nowy Dwór, której część do Wrocławskiego Parku Przemysłowego już działa.

Przy budynku 2 miejsca parkingowe dla lokali użytkowych. Istnieje możliwość wynajmu dedykowanych miejsc parkingowych. W bezpośredniej lokalizacji znajduje się: Dolnośląskie Centrum Medyczne Dolmed i Medicover, sklep Lidl i stacja paliw, Muzeum Współczesne, 4* DB Hotel , Dworzec Mikołajów, Centrum Handlowe Magnolia oraz około 20 biurowców (Green Towers, Silver Forum, Santander Bank).
Lokal wyposażony jest w:
klimatyzację/wentylację dedykowaną dla każdego pomieszczenia z panelu recepcji,
alarm i monitoring wewnętrzy i zewnętrzny oraz całodobową ochronę.
Lokal gustownie urządzony i systematycznie remontowany (ostatni remont wiosna/lato 2020r.).

Przejęcia działalności firmy związanej z działalnością szkoły tańca, fitness klubu, siłowni (wraz z klientami, kontrahentami, pracownikami). Firma obecna na rynku wrocławskim od 19 lat. Przychody na poziomie 0,5 mln zł/rocznie, dochody 0,25mln rocznie.

Cena lokalu to: 1 499 000 zł brutto (lokal zwolniony z vat).
Cena firmy z lokalem: 1 599 000 zł brutto.
Cena do negocjacji.
Oferta bezpośrednio od właściciela.
Możliwość zamiany na inną nieruchomość z dopłatą.


Nieruchomości i urządzenia

w/w lokal użytkowy z całym wyposażeniem, klienci, kontrahenci, pracownicy itp


Wsparcie posprzedażowe

tak


Powód sprzedaży

zmiana planów życiowych

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków