Salon kosmetyczny we Wrocławiu • Cena: 199 000 zł
 • Przychody: 630 000 zł
 • Dochody: 210 000 zł
 • Rok założenia: 2015
 • Liczba pracowników: 5
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Jesteśmy Natalia i Mateusz. Chcieliśmy przedstawić ofertę sprzedaży naszego salonu kosmetycznego.

Przedmiotem ogłoszenia jest odstąpienie działającego biznesu. W ramach transakcji osoba przejmująca nabywa prawa do najmu lokalu, nazwy, logotypu, całego wyposażenia lokalu, kanałów social media (FB, IG), profilu Booksy oraz bazy klientów.

Salon znajduje się w centrum Wrocławia w dzielnicy Śródmieście. Klimatyzowany lokal ma w łącznym metrażu ok. 100m2 (poziom zero + 2 antresole magazynowe) położony jest przy ruchliwej ulicy w bezpośrednim sąsiedztwie miejsc parkingowych. Atutem prowadzenia biznesu w tym miejscu jest jego lokalizacja. Mimo obecności w centrum miasta czynsz najmu jest relatywnie niski a dodatkowo stawka za energię elektryczną jest również atrakcyjna co pozwala utrzymywać wydatki na media zupełnie pod kontrolą. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się: sklep wędkarski, barber shop oraz mieszkania prywatne. Wszyscy sąsiedzi są bezproblemowi.

Marka przez wiele lat funkcjonowania dorobiła się rozpoznawalności i prestiżu na lokalnym rynku. W swojej bazie posiada tysiące zadowolonych klientów, którzy wysoko oceniają salon na platformach social media, google oraz w systemie rezerwacyjnym booksy.

Salon specjalizuje się w zabiegach na paznokcie, brwi, rzęsy, twarz etc. Posiadamy potencjał do rozwoju i poszerzania zakresu świadczonych usług.

Sala główna to ok. 60m2 atrakcyjnej otwartej przestrzeni, która może sprawować dodatkowe funkcję w dniach wolnych od pracy salonu np. świetnie nadaje się jako miejsce do prowadzenia grupowych szkoleń lub warsztatów. Sala wyposażona jest w ogromną przeszkodą witrynę, dzięki której z zewnątrz widać praktycznie całe jej piękne wnętrze. Witryna wyposażona jest w żaluzje, które mogą szybko ograniczyć widoczność w razie takiej potrzeby.

Miejsce to budowaliśmy z pasją przez ostatnie lata swojego życia. Decyzję o konieczności znalezienia kogoś, kto będzie tę pracę kontynuował podjęliśmy z powodu planów związanych z wyprowadzką za granicę.

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany i masz pytania, chętnie na nie odpowiemy. Pomożemy Ci zrewidować potencjał do rozwoju oraz kwestie finansowe związane z prowadzeniem tego konkretnego przedsięwzięcia. Jeśli szukasz możliwości inwestycji w branży beauty i generowania zysków od ręki, to jest to oferta dla Ciebie.


Nieruchomości i urządzenia

Dostępne pomieszczenia: sala główna, toaleta dla klientów, korytarz, pokój zabiegowy, zaplecze z tylnym wyjściem, toaleta dla personelu,

Wyposażenie salonu:
- 6 stanowisk do manicure (biurka, krzesła, lampy, dodatkowe wyposażenie)
- 2 stanowiska do pedicure (podest, umywalki, fotele obrotowe, stolik, lampy, pomocnik, wyposażenie dodatkowe)
- 2 łóżka kosmetyczne/stoły do masażu
- meble (sofa, komody, szafki, kwietniki, wieszak, hokery, lustra itd)
- głośnik bluetooth Marshall Stanmore II
- autoklaw
- zaplecze wyposażone w: blat, krzesła, regał, szafki dla pracowników, zlew, lodówkę)
- klimatyzacja split

Ponadto salon posiada wszystkie niezbędne narzędzia i urządzenia do prawidłowego wykonywania usług: narzędzia do manicure/pedicure, frezarki, frezy, maszynę do podgrzewania wosku, lampy pierścieniowe itd). Dodatkowo na wyposażeniu salonu pozostawiamy wszystkie materiały potrzebne do wykonywania usług będące aktualnie na jego stanie.

Lokal ogrzewany jest panelami grzewczymi korzystającymi z funkcji długiej podczerwieni. Ogrzewanie jest od 30 do 50% bardziej wydanie niż tradycyjne ogrzewanie konwekcyjne. Promienie podczerwieni ogrzewają obiekty i osoby w swoim zasięgu, w związku z tym ciepło przez obecnych w środku odczuwane jest niemalże od razu po uruchomieniu ogrzewania. Powietrze w pomieszczeniu nagrzewa się wtórnie. Ogrzewanie sterowane jest przez programator z modułem WiFi, który może być sterowany aplikacją z telefonu.


Wsparcie posprzedażowe

Szczęśliwy nabywca może liczyć na pomoc w i po przejęciu salonu. Chętnie podzielimy się swoimi szerokimi branżowymi doświadczeniami, które zebraliśmy podczas niemalże 10 lat prowadzenia tego biznesu. Przybliżymy szczegóły dotyczące wszystkich procesów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania salonu, przybliżymy kwestie związane z produktami i materiałami, z których korzystamy oraz korzystaliśmy. Opowiemy również o naszych doświadczeniach w sprawach związanych z personelem, naszymi klientami a także reklamą i promocją. Z racji tego, że jest dla nas ważny dalszy rozwój miejsca, które stworzyliśmy deklarujemy swoje pełne wsparcie i pomoc. Chętnie wesprzemy swoim zaangażowaniem i obecnością w fazie przejściowej oraz zdalnie kiedy będzie taka potrzeba. Jesteśmy otwarci na ustalenie okresów trwania wsparcia i osobistej pomocy zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami nabywcy.


Powód sprzedaży

Salon nie jest jedynym projektem, w który jesteśmy zaangażowani. Aktywność w ramach kolejnych, wiąże się z koniecznością wyprowadzki za granicę (jedno z nas podąża do Niemiec a drugie do Portugalii) i to właśnie skłoniło nas do podjęcia niełatwej decyzji o sprzedaży naszego miejsca.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków