Prosperujący biznes gastronomiczny • Cena: 220 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2020
 • Liczba pracowników: 2
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Dzień dobry.
Dzisiaj chcemy przedstawić Państwu ofertę sprzedaży naszego biznesu, który od 2020 roku był dla nas jak dziecko .
Od razu chcemy powiedzieć, że ta decyzja była dla nas bardzo ciężka i sprzedajemy go tylko przez to że jesteśmy z Ukrainy i w te ciężkie czasy zdecydowaliśmy się wrócić do domu, do naszych rodzin, którzy potrzebują naszej pomocy tam. Jest nam bardzo przykro z tego powodu ale nie możemy postąpić inaczej...
O firmie:
To jest dobrze prosperujący biznes gastronomiczny który się nazywa Street Pizza Truck prowadzony przez TOPOL spółkę z.o.o który znajduje się w Krakowie w ok. Ruczaju.
Nasz biznes polega na robieniu oraz sprzedawaniu i dostarczaniu prawdziwej włoskiej pizzy podobnej do neapoletanskiej, którą robimy w foodtrucku, w piecu opalanym drewnem.
Współpracujemy z takimi partnerami jak Pyszne, WOLT oraz GLOVO, a także mamy własną stronę internetową z aplikacją mobilną, FB i Instagram jakie wspólnie dają nam dużą ilość aktywnych klientów którzy regularnie wracają.
Foodtruck jest po remoncie, z pełnym wyposażeniem, maszyną do robienia ciasta na pizzę, a także z nowym skuterem elektrycznym który służy nam dla szybkich dostaw w okolicy oraz samochodem dla dostaw w zimną porę roku.
Również obsługujemy prywatne imprezy, wesela, pikniki biznesowe i rodzinne oraz koncerty.
W cenie 220 000 zł zawarte jest również prawo do nazwy i logo streetpizzatruck, dostęp do naszych stron internetowych i social media.
Posiadamy wszystkie niezbędne kontakty do przedstawicieli handlowych i kontrahentów. Również na firmę jest wynajęte mieszkanie jednopokojowe w okolicy które służy jako biuro do prowadzenia działalności.
Jesteśmy podatnikami VAT co znaczy że obroty foodtrucku są wysokie, również współpracujemy z biurem księgowym co świadczy że prowadzenie tej działalności jest legalne, posiadamy wszystkie możliwe zezwolenia w prowadzeniu interesu.
Od razu chcemy poinformować że nasza firma nie ma żadnych kredytów lub innych zaległości pieniężnych!
Street Pizza Truck cieszy się bardzo dobrymi opiniami w sieci : 5 gwiazdek na profilu pyszne.pl na podstawie 332 opinii i 4,7 gwiazdki w Google na podstawie 124 opinii, a również jest bardzo znany w dzielnicy gdzie się znajduję.
W tym roku dostaliśmy nagrodę od RESTAURANT GURU jako jedna z najlepszych pizzerij którą wybrali klienci, oraz nagrode "Orły Gastronomii" 2022.
Street Pizza Truck jest lubiany i szanowany za profesjonalną obsługę i wysoką jakość produktów oraz za unikalne menu w którym każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie ! W cenę sprzedaży biznesu również zawarte jest wsparcie posprzedażowe, w którym w ciągu 1 miesiąca nauczymy robić ciasto do pizzy oraz pokażemy jak się robi Pizza w piecu opalanym drewnem, przekażemy wszystkie przepisy nad którymi pracowaliśmy osobiście oraz nauczymy wszystkiemu czego nauczyliśmy się sami, oby ten interes dalej funkcjonował z sukcesem.
Po więcej szczegółów poważnie zainteresowanych osób zapraszamy do kontaktu
51*******11 lub oględzin foodtrucku "StreetPizzaTruck" przy ul.Zalesie 58,Kraków,lub mailowo


Nieruchomości i urządzenia

Pizzeria foodtruck, skuter elektryczny, 1 samochód


Wsparcie posprzedażowe

1 miesiąc


Powód sprzedaży

Powrót do rodziny

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków