Pensjonat i restauracja 40 km od Lublina, idealny też pod dom seniora • Cena: 999 000 zł
 • Przychody: 1 000 000 zł
 • Dochody: 400 000 zł
 • Rok założenia: 2000
 • Liczba pracowników: 4
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Na sprzedaż hotel z częścią konferencyjną i gastronomiczną na terenie Pojezierza Łęczyńsko – Włodawskiego. Ośrodek położony jest w atrakcyjnej lokalizacji tuż nad jeziorem. Jego powstanie szacuje się na lata 80-te XX wieku, a od lat 90-tych jest miejscem wypoczynku wielu turystów.. Ponadto orgaznizowane są tam imprezy okolicznościowe, szkolenia, konferencje i spotkania towarzyskie. Ośrodek znajduje się na jednej działce ewidencyjnej o łącznej powierzchni 17500m kw. oddanych w użytkowanie wieczyste. Przedmiotowa nieruchomość jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod działalność usługową i cele mieszkaniowe.

Miejsce to jest idealnie przystosowane pod dom starości/dom seniora.
Możliwości rozwoju:
Potencjalny przychód:
- z wynajmu pokoi w sezonie wakacyjnym (70% obłożenia)
21 * 200 zł * 60 dni = 252 000 zł
- z wynajmu pokoi w sezonie pozawakacyjnym (30% obłożenia)
9 * 200 zł * 296 dni = 532 800 zł

Przychód z organizacji konferencji, szkoleń, wesel i przyjęć okolicznościowych = ok. 300 000 zł
Przychód razem w skali roku = ok. 1 084 500 zł


Nieruchomości i urządzenia

Powierzchnia obiektu to ok 1560m kw. z czego ok. 1300m kw. jest powierzchnią użytkową. W latach 2000-tych pensjonat przeszedł generalny remont co zwiększyło komfort korzystania z obiektu. W tym czasie zostały wymienione wszystkie okna, instalacje, elewacja, dach, został wykonane ocieplenie budynku oraz remont wnętrz włącznie z łazienkami, sanitariatami, pokojami, tynkami.

Sprzedawany obiekt jest idealny do prowadzenia obiektu agroturystycznego, stanowi on trzykondygnacyjną nieruchomość. Suterena stanowi zaplecze kuchenno - gastronomiczne oraz magazynowe, które jest w pełni wyposażone w nowoczesny sprzęt kuchenny. Ponadto znajdują się tam także:,
- zmywalnia, obieralnia warzyw,
- cztery magazyny,
- chłodnia,
- jadalnia,
- kotłownia i wentylatornia.

Na tym poziomie funkcjonuje także sala bankietowo-szkoleniowa o pow. 100m kw. z sanitariatami, które stanowią odrębny element oraz szatnia. Pierwsze i drugie piętro obłożone jest pokojami w liczbie 32, m.in. 2, 3, 4-osobowe z łazienkami, balkonami i pełnym węzłem sanitarnym, co daje możliwość zakwaterowania jednorazowo nawet 90 osób.

W ośrodku znajduje się także recepcja, mieszkanie dla administratora oraz duży, zadaszony taras. W hotelu jest telewizja oraz WiFi. Teren obiektu o powierzchni 1.75 ha ogrodzony jest przęsłami metalowymi na podmurówce z bramą automatyczną o szerokości 5 metrów światła wjazdu oraz furtką.

Posiadłość jest wyposażona w parking dla samochodów osobowych i autokarów, grill, miejsce na ognisko, plac zabaw, boiska do gry w piłkę nożną i siatkową oraz dwa budynki gospodarcze.


Wsparcie posprzedażowe

Potencjalny nabywca uzyska pełne wsparcie we wdrożeniu do działalności gospodarczej od aktualnych właścicieli.

Posiadamy kontakt do osób pomagających w uzyskaniu finansowania na przekształcenie nieruchomości w dom spokojnej starości / dom seniora.


Powód sprzedaży

Biznes jest sprzedawany ze względu na stan zdrowia aktualnych właścicieli.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków