Nowoczesne studio kosmetyczno-treningowe • Cena: 440 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2021
 • Liczba pracowników: 4
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Odsprzedam nowoczesne studio zajmujące się modelowaniem sylwetki, kosmetyką ciała, twarzy oraz masażem.

Studio powstało w lipcu 2021 roku i do chwili obecnej zbudowaliśmy silną bazę powracających klientów (stan na dzisiaj około 700 osób) oraz wciąż docieramy do nowych z uwagi na ciągle powiększające się osiedla mieszkaniowe. Jesteśmy jedynym miejscem na Bemowie, które oferuje treningi Vacu również dla mężczyzn, co stanowi istotną przewagę względem konkurencji.

Klientami są zarówno kobiety jak i mężczyźni w każdym obszarze działalności firmy. Współpracujemy z Benefit Systems (Multisport) oraz Medicover Sport, po przejściu weryfikacji biznesowej posiadamy umowy na czas nieokreślony. Wraz z firmą przekazujemy profil na serwisie Booksy z opinią 5,0 i 250 opiniami klientów.

Studio zlokalizowane jest na warszawskim Bemowie, otoczone jest osiedlem domków jednorodzinnych oraz dużych osiedli bloków. W budynku oprócz naszego studia działa studio jogi, przedszkole i żłobek, w sąsiednich budynkach znajdują się restauracje, sklepy z asortymentem codziennego zakupu oraz paczkomat. W odległości około 500 metrów budowana jest nowa stacja metra. Budynek wyposażony jest w panele słoneczne, co znacznie obniża opłaty za energię. Przed budynkiem znajduje się obszerny parking z miejscami tylko dla klientów firm znajdujących się w budynku.

Studio działa nieprzerwanie od czasu otwarcia tj. lipiec 2021, możliwe jest natychmiastowe kontynuowanie prowadzenia działalności. W razie potrzeby jesteśmy otwarci na kilkumiesięczną pomoc w okresie adaptacyjnym.

Lokal ma powierzchnię 115 m2, do lokalu w cenie najmu przynależy taras na dachu budynku o tożsamej wielkości. Taras jest zaadaptowany do użytku, do chwili obecnej odbywały się na nim warsztaty, treningi, spotkania firmowe.

Poniżej podział lokalu:
- Gabinet zabiegowy
- Gabinet masażu z osobną łazienką z prysznicem
- Toaleta
- Pomieszczenie biurowo- socjalne
- Szatnie – damska i męska
- Open space gdzie znajdują się urządzenia Vacu oraz recepcja.

Wszystkie urządzenia są własnością firmy, nie są w leasingu, więc cena sprzedaży dotyczy zakupienia wszystkich urządzeń, bez konieczności dokonywanie cesji umów leasingowych.


Nieruchomości i urządzenia

Lokal jest klimatyzowany, urządzony w nowoczesnym i komfortowym stylu.

W skład wyposażenia Pracowni wchodzą:
- Urządzenia Vacu rok produkcji 2021:
- 2 x bieżnia
- 1 x rower
- 1 x stepper
- 2 x rollmasaż

Urządzenia do kosmetyki:
- Kombajn zabiegowy na ciało: Kriolipoliza – 3 głowice (2 na ciało, 1 podbródek); Liposukcja kawitacyjna, Fala radiowa na twarz oraz na ciało, lipolaser
- HiFu – urządzenie umożliwiające zabiebi na twarz oraz ciało
- Urządzenie do oczyszczania wodorowego (peeling kawitacyjny, oczyszczanie wodorowe, infuzja tlenowa, ultradźwięki, fala radiowa, zimna głowica „zimny młotek”)
- elektryczny fotel zabiegowy
- leżanka do masażu
- wszystkie meble stanowiące część wystroju studio.


Wsparcie posprzedażowe

Zapewniamy wsparcie posprzedażowe - okres wsparcia do indywidualnego ustalenia.
W ramach wsparcia posprzedażowego wprowadzimy nowego Właściciela we wszystkie współprace, zapewnimy bezpieczną komunikację zmiany pracownikom, klientom oraz firmom współpracującym. Szkolenie z procedur zabiegowych, obsługi systemów sportowych.


Powód sprzedaży

Powody rodzinne.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków