Inwestor do spółki poszukiwany - branża medyczna, nowoczesne technologie • Cena:
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2016
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Pakiet większościowy
  • ▪ Pakiet mniejszościowy

Opis oferty

Poszukujemy inwestora kapitałowego na realizację wdrożenia do produkcji masowej bionicznego przegubu skokowego D-Ankle, który jest produktem innowacyjnym na skalę Europy, a także na rozwój pozostałych produktów powstających w naszej firmie.

Formy współpracy, które nas interesują to:
- sprzedaż mniejszościowego pakietu udziałów w spółce z o.o za kwotę niezbędną do wprowadzenia wyników prac B+R do działalności gospodarczej przedsiębiorstwa,
- udzielenie licencji na korzystanie z praw do wyników prac B+R w celu wprowadzenia ich do działalności innego przedsiębiorstwa (najlepiej na terenie województwa podlaskiego),
- sprzedaż praw do wyników B+R w celu wprowadzenia ich do działalności innego przedsiębiorstwa (najlepiej na terenie województwa podlaskiego).

Przedsiębiorstwo rozwija wiele innowacyjnych produktów, a także wpisuje się w wąskie specjalizacje takie jak medycyna, rehabilitacja czy druk 3D. Opracowywane produkty to między innymi: dłoń bioniczna, elektroda EMG, bioniczny przegub kolanowy, bioniczny przegub skokowy, pokrycia kosmetyczne, wkładki ortopedyczne, ortezy i protezy dla zwierząt, protezy palców, stopa węglowa. Produkty są w fazie wczesnego rozwoju lub wczesnego wzrostu. Działalność Naszej firmy można prześledzić na profilu na Facebooku.

Chcemy mieć realny i odpowiedzialny wpływ na jakość życia pacjentów oraz rozwijać branżę protetyczną w Europie Środkowej i Wschodniej. Ideą, która nam przyświeca jest myślenie lateralne (ang. lateral thinking, myślenie w bok) – termin oznaczający nowe spojrzenie na sytuację, kreatywność, dostrzeżenie nowych możliwości, przeformułowanie problemu dające szansę rozwiązania go nowymi metodami.

Posiadamy znajomość standardów korporacyjnych, umiejętność prowadzenia dużych projektów, praktyczną wiedzę na temat kanałów sprzedażowych naszych produktów, a także doświadczony zespół. Posiadamy harmonogram oraz kosztorys niezbędnych nakładów finansowych, oraz efekty sprzedażowe na okres 5 lat do przodu dot. każdego z opracowywanych przez nas produktów. Gotowe są również prezentacje inwestorskie.
Po więcej szczegółowych informacji prosimy o kontakt e-mail bądź telefoniczny.

*zdjęcie poglądowe


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków