Biznes w branży fitness & beauty / centrum modelowania sylwetki • Cena: 600 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2023
 • Liczba pracowników: 5
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Odstąpię działający biznes franczyzowy w branży fitness, wellness, beauty w woj. śląskim. Dobra lokalizacja, w obszarze działania około 52 tysiące mieszkańców, jedyny w mieście i okolicy taki punkt (najbliższy w odległości 21 kilometrów), baza klientów z miasta i okolic.

Sprzedam całość, tj.: nowoczesne, markowe sprzęty zabiegowe oraz treningowe, serwisowane i zadbane, wyposażenie dodatkowe (łóżka, meble, itp.), profile w social-mediach z logo silnej i stabilnej na polskim i zagranicznym rynku marki z 18-letnim stażem. Sprzedaję biznes z całą bazą klientów, co daje możliwość pracy od razu z gotowym, sprawdzonym konceptem działania. Możliwość przejęcia sprzętu w dogodny leasing.

Ważne: Franczyzodawca nie pobiera żadnych opłat od obrotów ani zysków, jak to bywa w innych franczyzach. Jedyna opłata, jaka pobierana jest przez Franczyzodawcę przy przejęciu całości biznesu, to jednorazowa opłata franczyzowa.
Możliwe jest również prowadzenie biznesu pod własną marką, bez udziału franczyzy.

Biznes jest wspierany marketingowo globalnie przez Franczyzodawcę z wykorzystaniem różnych narzędzi marketingowych, tj. telewizja, social media, bilbordy, prasa i czasopisma branżowe. Franczyzodawca oferuje możliwość korzystania ze szkoleń m.in. z dziedziny kosmetologii, prowadzenia biznesu, profesjonalnej sprzedaży i obsługi Klienta, prowadzenia stron i profili w mediach społecznościowych przez wykwalifikowany zespół szkoleniowy. Oferuje także wsparcie działu prawnego, finansowania, handlowego oraz marketingowego na starcie, oraz w codziennym prowadzeniu biznesu.

Lokal o powierzchni 155 m² jest w pełni wyposażony i gotowy do podjęcia działalności od zaraz. Dzieli się na strefy: fitness, wellness oraz kosmetologię estetyczną, recepcję, szatnię, łazienkę z kabiną prysznicową i WC oraz zaplecze socjalne. Lokal jest klimatyzowany i posiada dostęp do parkingu.

Wraz z biznesem przekazuję:
- bazę klientów,
- dostęp do social mediów wraz z możliwością kontynuowania,
- procedury sanitarne,
- wyszkolonych i doświadczonych pracowników,
- ocenę ryzyka zawodowego,
- aktywne umowy o współpracy — raty medyczne, karty sport.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków