Lokal usługowy przystosowany pod działalność kosmetyczną  • Cena najmu: 130 000 zł
  • Dodatkowe opłaty: 13 500 zł/mies.
  • Powierzchnia: 203,00 m2
  • Pomieszczenia: 6
  • Kondygnacje: 0

Opis oferty

Nowo wyremontowany lokal w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w stylu industrialnym. Absolutnie nowiutki i świeżo wyremontowany lokal przystosowany pod działalność kosmetyczną. Metraż pomieszczenia to 203 m2, w skład pomieszczenia wchodzi zaplecze kuchenne, 2 gabinety do wykonywania zabiegów, łazienka z dwoma osobnymi kabinami oraz częścią wspólną. Tuż przy wejściu znajduje się duża recepcja z miejscem na logo oraz lustro i półki na kosmetyki. Koncepcja lokalu jest bardzo ciekawa, a mianowicie to połączenie strefy poczekalni ze strefą kawiarni, w której klienci mogą się napić prawdziwej kawy specialty jak z wyrafinowanej kawiarni.

Taka koncepcja sprawia, że salon może się wyróżnić na tle konkurencji, a także generować dodatkowe przychody w postaci sprzedaży kawy na wynos lub na miejscu. Klientami baru mogą być klienci salonu, ale także mieszkańcy bloku lub sąsiednich biur. W części barowo kawiarnianej może także stać witryna z przekąskami która także pomaga wyróżnić się na tle konkurencji oraz zapewnić wyższy poziom obsługi klienta dając klientowi to czego on potrzebuje, czyli tamowanie głodu podczas długich wizyt u fryzjera. Dodatkowa ta część może powodować większe obroty dzięki temu, że klient pozostanie po wizycie w naszej strefie kawiarni i wypije płatną kawę oraz zamówi płatne przekąski.

Pomieszczenie w tym momencie jest przystosowane do pracy 9 pracowników, natomiast docelowo można zamieścić w tym pomieszczeniu nawet do 17-18 stanowisk pracy. Są przystosowane 3 stanowiska do pedicure, 2 stanowiska do manicure, 6 stanowisk do wykonywania zabiegów na brwi i rzęsy, makijaż, gabinet do masażu oraz małe pomieszczenie biurowe. W pomieszczeniu znajduje się wydzielona strefa do sterylizacji i możliwość zamieszczenia w niej autoklawu i innych myjek.

W pomieszczeniu znajduje się również zaplecze z aneksem kuchennym dla pracowników.

Lokal jest dostępny do wynajęcia od miesiąca lutego 2023.

Wszystkie meble oraz urządzenia są w stanie idealnym, nienaruszonym. Właściciel lokalu jest bardzo uprzejmy oraz współpracujący.
Podczas podpisania umowy obowiązuje zapłata odstępnego za wykończenie oraz meble i dodatki które pozostają do korzystania przez nowego najemcę w wysokości 130 tys. zł., możliwość negocjacji.

Zapraszam serdecznie do kontaktu.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków