Sklep online - artykuły dziecięce, zabawki i artykuły chemiczne • Cena: 220 000 zł
 • Przychody: 2 000 000 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2013
 • Liczba pracowników: 2
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Do sprzedania przedsiębiorstwo handlowe działające całkowicie online. Firma od 10 lat prowadząca sprzedaż online artykułów dziecięcych, zabawek oraz artykułów chemicznych. Firma prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową.

Sprzedaż detaliczna:
- sklep internetowy z wypromowaną marką, działający na domenie od 10 lat, atrakcyjny asortyment, wiele fraz w TOP 10 Google, regularnie prowadzone social media (Facebook, sklep na Facebook, Instagram);
- Social Media – konto firmy na Facebook, konto firmy na Instagram, konto marki (wyłączne przedstawicielstwo marki) na FB i Instagram, konto na Youtube
- 11 kont sprzedażowych na allegro z podzielonych w zależności od asortymentu
- aktywnie sprzedające konta na: Empik, Emag, Morele.net, Erli, Wszystko.pl (tu konto bez prowizji na 2 lata), Arena.pl
- oferta podpięta do Google Merchant
- Sklep na Facebook

Sprzedaż hurtowa:
- hurtownia internetowa z zasobem 1000 zarejestrowanych i zweryfikowanych klientów biznesowych, umożliwiająca sprawne prowadzenie sprzedaży hurtowej w formie zamówień na magazyn oraz dropshippingu.
- sprzedaż hurtowa do sieci sklepów stacjonarnych Smyk (umowa na czas nieokreślony)
- sprzedaż hurtowa w formacie o4o do sklepu internetowego Smyk.com, wprowadzonych około 2tys produktów do oferty Smyk, możliwość wprowadzenia nieograniczonej liczby produktów

Umowa na wyłączność sprzedaży w Polsce jednej z europejskich marek zabawek. Atrakcyjne warunki współpracy z dostawcami w Polsce oraz Unii Europejskiej. Bardzo zautomatyzowany system prowadzenia firmy, obsługi klientów, prowadzenia sprzedaży (do realizacji zamówień potrzebne max. 2 osoby). Firma na ten moment działająca w formacie spółki cywilnej. Możliwość przejęcia firmy na 2 sposoby: wejście do firmy 2 nowych wspólników i wyjście z niej starych wspólników lub zmiana osobowości prawnej na spółkę zoo i zakup 100% udziałów. W obu przypadkach firma pozostaje na starym NIP-ie, dzięki czemu możliwe jest przeniesienie własności na całe oprogramowanie.
W firmie wykwalifikowani pracownicy, z dużym doświadczeniem (samodzielnie realizują wszystkie codzienne sprawy firmy). Właściciel jest potrzebny do globalnego sterowania firmą.

Cena do niewielkiej negocjacji. Cena nie zawiera towaru obrotowego, przy sprzedaży cena towaru będzie doliczona do ceny zakupu firmy (towar sprawnie rotujący, możliwe duże zejście ze stanu przed samą sprzedażą). W ramach ceny oprócz praw do firmy i oprogramowania sprzedawane jest wyposażenie biura (komputery, telefony, tablety, biurka, regały, kasy fiskalne, drukarki termiczne, czytniki kodów kreskowych), wyposażenie magazynu (regały, stały do pakowania, komputery, kamery do robienia zdjęć przy pakowaniu, czytniki kodów, wózki magazynowe, paleciak).

Możliwe kilkumiesięczne wsparcie we wdrożeniu nowej osoby lub nowych osób.
Firma sprawnie działa i przynosi zyski od 10 lat. Posiada bardzo duży potencjał rozwoju. Jest sprzedawana z powodów osobistych.
Świetnie nada się dla osób z małymi dziećmi oczekujących elastycznego podejścia do godzin pracy.

Wszystkich dalszych informacji udzielę po podpisaniu NDA, bezpośrednio na spotkaniu. Zależy mi by biznes trafił do osoby/osób, które docenią wcześniej włożoną pracę i na jej podstawie rozwiną go dalej.


Nieruchomości i urządzenia

W ramach ceny oprócz praw do firmy i oprogramowania sprzedawane jest wyposażenie biura (komputery, telefony, tablety, biurka, regały, kasy fiskalne, drukarki termiczne, czytniki kodów kreskowych), wyposażenie magazynu (regały, stały do pakowania, komputery, kamery do robienia zdjęć przy pakowaniu, czytniki kodów, wózki magazynowe, paleciak).


Wsparcie posprzedażowe

Możliwe kilkumiesięczne wsparcie we wdrożeniu nowej osoby lub nowych osób.


Powód sprzedaży

Powód osobisty.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków