Sklep internetowy - Konopny.pl MEGA OKAZJA CENOWA



 • Cena: 100 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2015
 • Liczba pracowników: 1
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sklep internetowy konopny.pl

MEGA OKAZJA CENOWA - koszt produkcji sklepu na tym poziomie w dzisiejszych realiach to cena około 200 tyś złotych i minimum 6-12 miesięcy pracy programistów oraz inwestora.

Ta oferta to sposób na skuteczne rozpoczęcie działalności w e- commerce lub naturalne rozwinięcie istniejącego biznesu. Rynek produktów leczniczych z konopi wciąż rośnie i w ciągu najbliższych lat ma osiągnąć wartość 2 miliardów złotych.

Jest to doskonała okazja, żeby się na nim pojawić z funkcjonującą już marką.
W skład działający system z uzupełnionym asortymentem. System oparty jest na sprawdzonej platformie WordPress/Woocommerce, do obsługi której nie potrzeba specjalistycznych umiejętności. Został rozbudowany o funkcje, których oczekiwali klienci, np. osobna wyszukiwarka medyczna. Jest uzupełniony o bogaty asortyment blisko 500 unikalnych produktów, każdy z własnym opisem i wariantami.

Konopny.pl rozpoznawalna domena z historią. Domena funkcjonuje od 2015 roku. W tym czasie budowała swoją rozpoznawalność: jako marka, wśród klientów, a także jako zaufany adres dla Google.

Sklep ma indywidualnie zaprojektowaną szatę graficzną, budującą jej branding, ze spójną grafiką dla poszczególnych podstron, a także kompletny zestaw profesjonalnie obrobionych zdjęć wszystkich produktów.

Blog z artykułami odpowiedni do seo i content marketingu (kategorie: wiedzą o cbd, choroby, porady, lifestyle, cbd news). Artykuły są rzetelne i ciekawe, dzięki czemu przyciągają odbiorców na dłużej i pozwalają na budowanie wysokich pozycji w Google. Budują też wiarygodność sklepu w oczach klientów jako eksperta w branży. Dzięki temu marka ma potencjał być marką pierwszego wyboru.

Wyszukiwarka pod kątem chorób, objawów i zastosowań kosmetycznych z przypisanymi produktami. To doskonały sposób na wdrożenie nowych
klientów w świat produktów z CBD. Bez żadnej wiedzy nowi klienci są w stanie samodzielnie dokonać właściwego wyboru. Przyspiesza to ich decyzję o zakupie i oszczędza pracy obsłudze w przypadku dodatkowych pytań.

W ofercie sklepu są produkty w różnych wariantach, np. po zawartości CBD. Dzięki temu niwelujemy ryzyko utraty klienta, jeśli nie znajdzie odpowiedniego produktu, a także zyskujemy szansę na up-selling droższych produktów.

Regulamin, polityka prywatności, polityka cookies przygotowane przez prawników. Masz pewność, że wszystko jest zgodnie z aktualnymi przepisami i nie ryzykujesz mandatów za zapisy niezgodne z prawem.

Filtry produktów po: markach, pojemności, zawartości CBD.
Klienci mogą dostosować wyniki wyszukiwania i szybciej znaleźć interesujące ich produkty, tak jak są do tego przyzwyczajeni na dużych platformach zakupowych.
Kompletne unikalne opisy produktów. Klienci przeczytają nie tylko o produkcie, ale znajdą też środki ostrożności, sposób przechowywania oraz skład.

W sprawie szczegółów proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.
Pozdrawiam serdecznie


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Oferujemy wsparcie oraz kontakt do twórców strony z możliwością kontynuowania współpracy.


Powód sprzedaży

Brak czasu na profesjonalne prowadzenie kilku na raz biznesów e-commerce

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków