Przedszkole niepubliczne • Cena: 1 800 000 zł
 • Przychody: 2 200 000 zł
 • Dochody: 650 000 zł
 • Rok założenia: 2012
 • Liczba pracowników: 9
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Oferta zapewnia długoterminowy i stabilny business. Przedszkole, położone w atrakcyjnej lokalizacji w jednej z centralnych dzielnic lewobrzeżnej Warszawy, dostosowane jest do pobytu 98 dzieci, funkcjonuje ponad 10 lat. Posiadamy dobry produkt – usługę opieki przedszkolnej, która od wielu lat zdobywa uznanie rodziców, zapewniając najwyższy poziom edukacji i opieki dla dzieci.

Transakcja obejmuje nabycie wszystkich praw wynikających z zawartych umów oraz wpisu do ewidencji placówek oświatowych (co uprawnia m.in. do otrzymywania dotacji na każdego ucznia w placówce), a także nabycie całego majątku przedszkola niezbędnego do prowadzenia dalszej działalności. Dodatkowo zapewniamy pakiet szkoleniowo-wdrożeniowy, aby przejęcie przedszkola było jak najbardziej płynne. Nabywca uzyskuje dochód już od 1. miesiąca po płynnym przejęciu działającej placówki.

Działalność prowadzona jest w budynku wynajmowanym w oparciu o najem długoterminowy z atrakcyjną stawką czynszu. Możliwość dalszej działalności w okresie 10 lat lub dłużej. Istnieje możliwość zamieszkania na części drugiej kondygnacji (pokój, aneks kuchenny, łazienka).

W okresie 2018-2022 przedszkole uzyskiwało przychody roczne w granicach 1,6 – 2,2 mln PLN, planowane na rok 2023 i kolejne okresy 1,6 -2,8 mln PLN. Obecna liczba dzieci w przedszkolu na poziomie 60 dzieci z tendencją wzrostową. Dochód w granicach 600 tys. PLN rocznie. Przy liczbie dzieci 80-95 możliwy dochód w granicach od 1,1 mln do 1,4 mln PLN.

Całkowita cena sprzedaży wynosi 1,8 mln PLN.

Brak zobowiązań finansowych związanych z działalnością przedszkola, poza miesięcznymi zobowiązaniami bieżącymi. Brak konieczności finansowania kapitału obrotowego. Brak konieczności ponoszenia nakładów inwestycyjnych (jedynie odtworzeniowe zakupy wyposażenia).

Cena została określona na podstawie wyceny dochodowej - metodą DCF na bazie obecnych parametrów kosztowo-przychodowych.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi nabywcami. Dokumenty, a także inne informacje dotyczące przedszkola zostaną udostępnione potencjalnemu nabywcy po podpisaniu oświadczenia o zachowaniu poufności.

*Zdjęcie poglądowe.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Zapewniamy pakiet szkoleniowo-wdrożeniowy, aby przejęcie przedszkola było jak najbardziej płynne. Nabywca uzyskuje dochód już od 1. miesiąca po płynnym przejęciu działającej placówki.


Powód sprzedaży

Z uwagi na nasz wiek oraz prowadzone inne przedsięwzięcia stopniowo planujemy ograniczyć naszą działalność w tym zakresie.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków