Ośrodek wypoczynkowy - restauracja i wypożyczalnia kajaków • Cena: 1 890 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Do sprzedaży mały ośrodek wypoczynkowy na 17 miejsc + restauracja na 34 miejsca. 18 lat na rynku, obsługująca lokalny ruch turystyczny, wypożyczalnia kajaków na Drawie, Korytnicy, Cieszynce. Stali klienci co roku.

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana; budynkiem usługowo-mieszkalnym, budynkiem gospodarczym, małą architekturą.

Opis działek:
Województwo zachodniopomorskie, Powiat Wałecki, Miejscowość Człopa, Jednostka ewidencyjna Człopa-Miasto, Obręb ewidencyjny: Nr 0105 / Człopa 105, Nr działki: 389 (pow. 0,2818 ha- Bi) oraz działka nr 8079/18 (pow. 0,1042 ha, PsV).

Budynek usługowo-mieszkalny o powierzchni zabudowy 217,34 m2 o powierzchni użytkowej 282,5 m2 (bez podpiwniczenia +140,77 m2 i powierzchni tarasu).
Nowa-10 letnia więźba dachowa oraz blacho dachówka, ocieplony styropianem, okna PVC.
Opalany kotłem na pellet / drewno.
Pod budynkiem parking 22,74 m2.
Budynek wciąż remontowany i utrzymywany usługowo cało rocznie.

Budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy 103,01 m2 o powierzchni użytkowej 103,01 m2 + piętro o wys. 176 cm pow. 54,46 m2. Dach z eternitu zmieniony na blachę trapezową w roku 2021, wraz z remontem więźby dachowej. W budynku wyremontowane pomieszczenia gospodarcze (WC, prysznice, Sauna, spiżarnia) oraz dociągnięty cieplik CO z budynku mieszkalnego. W budynku stajnia 48,55 m2 a nad pomieszczeniami socjalnymi przelotowy magazyn siana (54,46 m2).

Na terenie posadowiono 18-metrowej długości dębowy kuter morski funkcjonujący jako restauracja (o pow. użytkowej 72,77 m2). Podłączona z mediami oraz CO do budynku mieszkalnego.

Wiata drewniana 25 m2 oraz 78 m2 z podłączeniem prądu, budowane w 2022 r.
Na terenie nieruchomości własna ręczna pompa wody oraz odwiert wody użytkowej.
Budynek mieszkalny podłączony do kanalizacji miejskiej, gospodarczy ma własny zbiornik bezodpływowy.

Nie obejdzie się bez wizji lokalnej, obiekt jest za obszerny.

Większą ilość zdjęć, rzutów pięter itd. wyślę na zapytanie.
Inwentaryzacja obiektów świeża z 2020 roku.
Aktualne pozwolenie na rozbudowę-przebudowę wraz z opłaconymi dokumentami budowlanymi, projektem, potrzebnymi ekspertyzami itd., ważne do lipca 2025.

Do obecnego czasu 18 lat budynek główny służył jako Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy. Stali klienci zapisani są na rok 2023. Możliwość przejęcia biznesu z głównym numerem telefonu oraz przekierowaniem ruchu internetowego na nowego właściciela. Sprzedaż z powodu postępującej choroby.

W budynku głównym w części usługowej znajduje się 7 pokoi z o łącznej liczbie 17 miejsc noclegowych, 6 łazienek, kuchnia, salonik, zejście do piwnicy do pralni-suszarni. Do części mieszkalnej zalicza się salon, 3 sypialnie, kuchnia, łazienka, korytarz, balkon, klatka schodowa, przedsionek, piwnica z 7 pomieszczeniami + garaż z wjazdem osobnym.

W budynku gospodarczym znajduje się stajnia na około 3 konie, spiżarnia, pomieszczenie 12-osobowej sauny (2x prysznic, 2x WC, 3x umywalka), na piętrze magazyn mieszczący 1200 kostek siana z wrotami załadunkowymi z zewnątrz i wyładunkiem bezpośrednio do stajni. Za budynkiem gospodarczym 11 arów łąki.

Nowe dwie wiaty. Większa mieści obecnie trzy busy 9-osobowe, bryczkę konną i ciągnik ogrodowy. Mniejsza, rekreacyjna z dachem dymowym z możliwością palenia ogniska wewnątrz bądź wjazdu auta osobowego do 4,7m długości.

Dla chętnych wyślę materiały z drona oraz więcej zdjęć wewnątrz i na zewnątrz.
Więcej informacji prywatnie.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Przekazuję rezerwacje na rok bieżący 2023 i pomoc merytoryczną przy chęci prowadzeniu spływów kajakowych. Dodatkowo darmowe szkolenie 2-3 pracowników.


Powód sprzedaży

Wypadek i awaria kręgosłupa- potrzebne 3-5 operacji i 3-5 lat życia bez pracy na rehabilitację.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków