Klinika Kosmetologii Medycyny Estetycznej - Wojkowice • Cena: 160 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Gabinet medycyny estetycznej dobrze rozwinięty doskonały dla kosmetologów i podologów, który chcą otworzyć lub rozwinąć biznes bez obawy o finansowanie w pierwszych miesiącach. Szczególnie dla drugiej grupy. Dział bardzo urósł w siłę, klientów ciągle przybywa. Więc nie musisz się martwić na brak zainteresowania, ponieważ jest ogromne w naszej klinice.

Nasza placówka nie skupia się wyłącznie na kosmetologii i podologii, rozwinęliśmy również popularność na kroplówki witaminowe czy wszywki. Dzięki czemu klienci mają duży wachlarz usług w jednym miejscu przez co po pierwszej wizycie wracają i polecają następnych.

Gabinet jest w ciągu nieustannego rozwoju i co miesiąc przynosi stabilne, wzrostowe miesiąc do miesiąca zyski. Całość była tworzona przy wsparciu doradców branży beauty, marketingu internetowego, finansów oraz naszego ogromnego doświadczenia.

Ogólnie o gabinecie: jest w pełni umeblowany gabinety medycyny estetycznej, zabiegowy, podologiczny, poczekalnia z recepcją, pomieszczenie socjalne, toalety. Całość 120m2 umiejscowiony na przeciwko centrum przesiadkowego w Wojkowicach. Przed budynkiem parking. Idealne miejsce na gabinety podologiczne lub mini centrum medyczne. W pełni przystosowany do wymogów sanepidu (odebrany bez zastrzeżeń .

W cenę wchodzą wszystkie maszyny i urządzenia. Cała infrastruktura, marketing reklama, logo, pozycjonowanie. Za marketing reklamowy odpowiada firma zewnętrzna, która zgodziła się pracować na dotychczasowych zasadach z nowym właścicielem.

Oferujemy oczywiście wdrożenie nowego właściciela/ managera i szeroko pojęte wsparcie po zakupowe.

Podsumowując. Doskonałe położenie, łatwy dojazd, parking. Nieposzlakowana opinia wśród klientek poparta recenzjami i opiniami. Nie potrzebny jest żaden wkład finansowy - gabinet może działać nie przerwanie podczas transakcji, jak i po niej. Więcej informacji zapraszam na kontakt telefoniczny. Gdy nie odbieram proszę o sms


Nieruchomości i urządzenia

W cenę wchodzą wszystkie maszyny i urządzenia. Cała infrastruktura, marketing reklama, logo, pozycjonowanie. Za marketing reklamowy odpowiada firma zewnętrzna, która zgodziła się pracować na dotychczasowych zasadach z nowym właścicielem.


Wsparcie posprzedażowe

Tak, pełne


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków