Architektura i urządzanie wnętrz • Cena: 600 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2018
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam działającą w Warszawie firmę zajmującą się projektowaniem i wykończeniem wnętrz pod klucz, z profesjonalnym portfolio i rozwiniętymi social mediami. Sprzedaż pakietów wykończenia wnętrz i mebli na wymiar.

Firma obsługuje tylko stan deweloperski w Warszawie i okolicach, co daje automatyzację procesu, bez potrzeby wyceny, wizyty w mieszkaniu.

Większość klientów przychodzi po usługę przed odbiorem mieszkania, projekt wykonywany jest na podstawie rzutów branżowych od dewelopera. Następnie planowany jest odbiór mieszkania, co daje możliwość planowania inwestycji na kolejne miesiące.

Po podpisaniu umowy klient rozlicza się transzami i na koniec otrzymuje gotowe do wprowadzenia mieszkanie.

Firma kupuje materiały u stałych dostawców w specjalnych cenach, ma stałe ekipy remontowe. Inwestycję na etapie realizacji obsługuje koordynator. Oprócz budowlanego wykończenia realizujemy też zabudowy stolarskie, mieszkanie oddane jest razem z meblami, posprzątane.

Firma działa od 5 lat, od początku rozwijana jest strona www oraz social media, była to duża i regularna inwestycja. W efekcie posiada ciekawe i spore portfolio realizacji w postaci profesjonalnych sesji zdjęciowych ze stylizacją, home stagingiem.
FB z prawie 6 000 obserwujących, do tego działający Instagram, a także Pinterest i Lindekin.

Projekt komunikacji, kolorystyki, materiałów był wykonywany przez jedną z lepszych agencji. Banery reklamowe na balkony, naklejki na drzwi, teczki, strona, to wszystko jest piękne, spójne, nowoczesne i dopracowane.

Rynek warszawski bezkonkurencyjny, ogromny i ze stałym dopływem nowych klientów.

Strona pozycjonowana organicznie w Google od 5 lat. Idea prowadzenia firmy od kilku ma charakter outsourcingowy, biuro coworkingowe, współprace B2B, co skutkuje minimalizacją kosztów stałych o długoterminowym charakterze.

Większość spotkań odbywa się on-line, umawiane przez kalendarz na stronie internetowej.

Sprzedam firmę (brand budowany od 5 lat z powodzeniem) z pełnym portfolio i prawami autorskimi.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Służymy profesjonalnym wsparciem posprzedażowym, co najmniej 3-miesięcznym przez Właścicielkę firmy, która zna biznes od podstaw, jest architektką i zajmuje się tego rodzaju działalnością od 10 lat.


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków