Pozostałe usługi

Usługi indywidualne: Inne usługi

Nasz portal jest operowany w skali międzynarodowej przez doradców M&A i brokerów biznesowych. Nasi partnerzy operacyjnie świadczą szereg zindywidualizowanych usług w zakresie kupna i sprzedaży firm. BizMArketZone.com jest międzynarodowym programem partnerskiej współpracy portali M&A, brokerów biznesowych i środowiska doradców M&A. BizMarketZone.com jest w całości operowany przez naszych partnerów. Daje to możliwość bezpośredniego dostępu do lokalnej społeczności M&A i brokerów biznesowych w poszczególnych krajach. Ważne: nie wszystkie z usług są dostępne we wszystkich krajach. Dla sprawdzenia dostępności usługi w poszczególnych krajach prosimy wybrać odpowiednią Kartę Partnera (lewe menu)

Inne usługi oferowane:
  • Zakładanie spółek
  • Gotowe spółki
  • Poszukiwanie partnerów / dystrybutorów
  • Lokalne adresy i biura wirtualne

Prosimy wybrać odpowiednią Kartę Partnera (lewe menu) dla uzyskania więcej informacji na temat usług oferowanych w odpowiednich krajach.

Ważne: nie wszystkie z usług są dostępne we wszystkich krajach. Dla sprawdzenia dostępności usługi w poszczególnych krajach prosimy wybrać odpowiednią Kartę Partnera (lewe menu)