Linki partnerskie

Nasi partnerzy w Polsce i zagranicą
docurex® to wysoce bezpieczny, wirtualny data room dla badania due diligence i efektywnych transakcji biznesowych.
Nachfolgewiki to niemieckojęzyczne kompendium wiedzy na temat przekazywania/przejmowania przedsiębiorstw. Na portalu możemy zapoznać się z wieloma istotnymi definicjami, które są pomocne przy planowaniu procesu przekazania firmy. Tutaj dowiemy się również, jakie są możliwości szukania następcy – zarówno z zewnątrz, jak i pośród członków rodziny lub współpracowników.
Na stronie internetowej nachfolge-in-deustchand.de regularnie publikowane są wartościowe informacje na temat przekazywania/przejmowania przedsiębiorstw. Celem platformy jest możliwie zrozumiałe informowanie o całym procesie. Dlatego na portalu znajdziemy wiele treści interaktywnych. Projekt jest wspierany przez Europejski Fundusz Społeczny, EFS.
EU4BT to profesjonalna platforma internetowa, która docelowo ma ułatwić proces sprzedaży przedsiębiorstw. Projekt ma na celu stworzenie efektywnych powiązań pomiędzy poszczególnymi platformami, które pośredniczą w sprzedaży firm w Europie. Strona EU4BT finansowana jest ze środków unijnych i nadzorowana przez Transeo.
Fomento Parana to brazylijska instytucja, która ma za zadanie wspierać szeroko pojętą przedsiębiorczość w położonym na południu stanie Parana. Instytucja ta powstała w 1997 roku. Od samego początku Fomento Parana opiera się na zasadach transparentności i wiarygodności. Instytucja ta nadzorowana jest przez brazylijski bank centralny.
Transeo AISBL to europejska organizacja, która powstała w roku 2010. Jej celem jest efektywne wspieranie przekazywania/przejmowania małych i średnich przedsiębiorstw w Europie. Transeo współpracuje z doświadczonymi na tym polu ekspertami. Wśród partnerów Transeo są m.in.: doradcy M&A, doradcy podatkowi, prawnicy, podmiot finansowe, izby handlowe i inne organizacje publiczne.

Zostań Partnerem Global Broker i skontaktuj się z nami. Kontakt: office (at) globalbroker.biz lub formularz kontaktowy.