Nowoczesny budynek z najemcą, najlepsza inwestycja


Sprzedaż nieruchomości
Obiekty turystyczne, mieszkaniowe
PIŁA, Wielkopolskie

  • Cena sprzedaży: 2 890 000 zł
  • Dodatkowe opłaty:
  • Powierzchnia: 530,00 m2
  • Liczba pomieszczeń:
  • Liczba pięter:

Opis oferty

Nowy wolno stojący budynek o powierzchni całkowitej 530 m 2 użytkowej 437,5 m 2 zlokalizowany przy zbiegu dwóch ulic w centrum miasta Piła Wlkp. Budynek został zaprojektowany i podzielony na trzy niezależne lokale ( 2 X KW ) oraz trzy niezależne wejścia główne.

- Lokal nr 1 o pow. użytkowej 260 m 2 został wynajęty i prowadzona jest w nim działalność gospodarcza przedszkolna rozpoznawalnej, renomowanej marki. Lokal został wyposażony w systemy ostrzegania ppoż, systemy napowietrzania poprzez automatyczne otwarcie drzwi oraz klapy dymowej firmy Mercor, wentylację mechaniczną oraz system detekcji gazu.
Umowa zawarta na lat pięć z możliwością przedłużenia o kolejne pięć lat.
- Lokal nr 2 pow. użytkowa około 120 m 2 jest na etapie wykończenia celem oddania do użytku. Przewidywany czas ukończenia inwestycji lokalu nr 2 to około 3 miesiące. Lokal ten cieszy się dużym zainteresowanie wśród potencjalnych najemców. W związku z tym że posiada niezależne wejście z innej ulicy w żaden sposób nie koliduje z lokalem nr 1.

Budynek częściowo podpiwniczony z niezależnym wejściem do pomieszczeń piwnicy, pow. użytkowa około 60 m 2. Pomieszczenia piwnicy doświetlone oknami i wykończone w wysokim standardzie, w chwili obecnej wykorzystywane przez właściciela jako biura.

Całość został wykonana w bardzo wysokim standardzie: wszystkie pomieszczenia zostały wyposażone w strefowe sterowniki ciepła co w znacznym stopniu wpływa na jego energooszczędność. Budynek bardzo dobrze docieplony, elewacja budynku kwarcowa kładziona metodą natryskową, stolarka okienna aluminiowa typu Aluprof w kolorze antracytowym, trzy szybowa, szkło zewnętrzne antywłamaniowe P 4 kolor szkła butelkowa zieleń z powłoką refleks. Stolarka wew. aluminiowa ppoż. szkło bezpieczne, na posadzkach gres, ściany szpachlowane, malowane, sufity podwieszane, oświetlenie Led. W całym obiekcie została przygotowana instalacja pod klimatyzację. Budynek oraz okolica monitorowana. Zagospodarowanie terenu z utwardzeniami oraz tereny zielone z ozdobnymi krzewami zimozielonymi. Na budynku przewidziano miejsce pod reklamę o wymiarach bilbord co daje możliwości dodatkowego zarobkowania, ponadto przygotowana została instalacja elektryczna pod reklamę zew. typu plafon. Instalacja internetowa oraz tv. Ze względu na przeznaczenie i sposób użytkowania budynek został zaliczony do - kategorii zagrożenia ludzi ZL. II i ZL. IV - Przed budynkiem miejsca postojowe. Inwestycja ta generuje przychody a po skomercjalizowaniu kolejnych lokali pozwoli przyszłemu inwestorowi uzyskać wysoką stopę zwrotu. Lokal nr. dwa zostanie w całości wykończony i oddany do użytku przez sprzedającego. Budynek posiada stromę internetową.

Cena netto, na całość wystawiam fakturę Vat 23% Po więcej informacji na temat przedmiotowej inwestycji zapraszam do kontaktu.

Nieruchomości i urządzenia:
Nieruchomość komercyjna wraz z gruntem.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków