Szczegóły oferty

Znana i lubiana restauracja w Katowicach do sprzedania



Cena: 175 000 zł
  • Przychody: 1 500 000 zł
  • Dochody: b/d
  • Typ oferty:
    • ▪ Całość
  • Rok założenia: 2009
  • Liczba pracowników: 16
  • Adres internetowy: Ukryty

Opis oferty

Sprzedam restaurację działającą w Katowicach. Restauracja specjalizuje się w daniach z grilla - burgery i steki, jednak wokół tej specjalizacji zbudowane jest menu praktycznie dla każdego klienta. Idealne miejsce na śniadania, lunche, spotkania biznesowe, wieczorne wyjścia ze znajomymi. 

Pierwsza i najstarsza restauracja z prawdziwymi grillowanymi burgerami! Restauracja prowadzi również sprzedaż na wynos z dostawą. Niedawno zrobiony re-fresh wystroju. Dobrze przeszkolona załoga, dograne ceny i zasady współpracy z dostawcami. 

Restauracja prowadzona pod znaną i rozpoznawalną marką, która też może być przedmiotem transakcji. Restauracja przygotowana do rozwoju w ramach franczyzy - kupujesz nie tylko dochodową restaurację ale też cały gotowy projekt do powielania przez dalszych kontrahentów!


Cena do negocjacji! Jesteś rozsądny - zaproponuj własną


Nieruchomości i urządzenia

Całe I kompletne wyposażenie restauracji zapewniające jej nieprzerwane i bezproblemowe funkcjonowanie.


Wsparcie posprzedażowe

Pełne wsparcie w zakresie prowadzenia restauracji, w restauracji pozostaje przeszkolony i wysoce wykwalifikowany personel.


Możliwości rozwoju



Możliwość rozwoju restauracji w ramach opracowanego systemu franczyzowego - dodatkowo jest możliwość zakupu prawa do nazwy i marki (zastrzeżone) oraz prawa do wyłącznego powielania projektu poprzez pozyskiwanie franczyzobiorców lub budowanie sieci własnych lokali.


Powód sprzedaży



Praca nad innymi projektami zagranicznymi, brak czasu na rozwijanie projektu samodzielnie.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Ostatnie wpisy




Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków