Złodziej na Zamówienie • Cena: 160 000 zł
 • Przychody: 250 000 zł
 • Dochody: 125 000 zł
 • Rok założenia: 2018
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Zajmujemy się optymalizacją kosztów związanych z kradzieżami w przedsiębiorstwach spożywczych, handlowych oraz produkcyjnych.

Tam gdzie sklepowe zabezpieczenia zawodzą, spryt złodziei nie zna granic a obowiązki pilnowania towarów powierza się nieodpowiednim osobom, pojawia się problem w postaci olbrzymich strat finansowych, które w żaden sposób nie są uwzględnione w dokumentach. Rzetelność i fachowe podejście ochroniarzy budzą wiele wątpliwości. Tym bardziej, że często są zatrudniani przez zewnętrzne firmy ochroniarskie, a osoby w nich zatrudnione posiadają niskie kompetencje, co pozwala obniżyć koszty firmy podwykonawczej. Często również poziom ich przeszkolenia jest niewystarczający.

Wtedy do akcji wkracza nasza firma - Złodziej na Zamówienia, która do tej pory obniżyła straty przedsiębiorstw, z którymi współpracowała o średnio 40%.

Docenili nas m.in.:
- Forbes.pl
- Money.pl
- Teoriabiznesu.pl
- Fakt.pl

Usługa 'Złodziej na Zamówienie'
Klient opracowuje z nami strategię działania. Uzgadnia co, kiedy i jak ma ukraść nasz Złodziej. Pracownik ZNZ podejmuje próbę kradzieży. Działa zgodnie z wytycznymi. Wybiera obiekt, prowokuje pracowników, monitoruje działania ochrony, wybiera technikę „dogadajmy się z ochroniarzem/pracownikiem” i finalizuje strategię. Otrzymujesz od nas raport. Profesjonalny feedback zawiera przebieg działań Złodzieja i rezultaty prowokacji.

Usługa 'Pracownik na Zamówienie'
Klient zatrudnia naszego Pracownika, który działa na podobnych warunkach co Złodziej. Zgodnie z opracowaną strategią monitoruje działania wewnątrz pracownicze, zaprzyjaźnia się z zespołem i zdobywa jego zaufanie. Prowokuje, analizuje, doprowadza do ustalonych z klientem sytuacji. Finalizując strategie przedstawia raport, który zawiera wszystkie podjęte kroki, zauważone uchybienia oraz końcowy feedback.

Do tej pory działaliśmy na terytorium całego kraju, głównie w województwach: lubuskie, dolnośląskie, wielkopolskie, śląskie, mazowieckie, pomorskie, małopolskie. Stale otrzymuje propozycję kolejnych zleceń oraz chęci nawiązania stałej współpracy.

Podjęliśmy działania celem budowy sieci franczyzowej. Utworzyliśmy dwie placówki w województwach pomorskim oraz opolskim.

Działalność jest dochodowa, wymaga nadzorowania i odpowiednich umiejętności w zakresie zarządzania pracownikami oraz negocjacji w rozmowach biznesowych.


Nieruchomości i urządzenia

Domena - domena zlodziejnazamowienie.pl zarejestrowana przez rejestratora nazwa.pl sp. z o.o., jak również inne domeny pokrewne (łącznie 13 domen)

Strona internetowa - zbiór uporządkowanych logicznie, połączonych ze sobą przez nawigację oraz linki, elementów prezentowanych za pomocą przeglądarki internetowej, dostępny pod domeną, do której prawa autorskie posiadamy

Kontent - zawartość strony internetowej obejmująca elementy tekstowe, graficzne, audiowizualne, skrypty, kody źródłowe oraz aplikacje (w tym adres mailowy), do których prawa własności i prawa autorskie posiadamy, w tym hasła dostępowe do CMS

Logo - logotyp „Złodziej na zamówienie”, do którego prawa autorskie posiadamy, umieszczony na Stronie internetowej, składający się ze znaku graficznego i słownego dodatku „Złodziej na zamówienie”

Marka 'Złodziej na Zamówienie' - przedmiot własności i praw autorskich, które posiadamy obejmujący domenę, stronę internetową, kontent i logo

'Know How' - wszystkie wzory oraz skrypty dokumentów a także procedury i raporty, które są niezbędne do przeprowadzanie wszystkich naszych usług względem kontrahentów a także wszystkie materiały pomocnicze

Materiały dodatkowe - wszelkie materiały zawierające pliki graficzne, projekty: wizytówek, smyczy na klucze, koszulek, bluz a także folii na samochód

Z kwestii niematerialnych przekażemy również kontakty do naszych najlepszych pracowników, którzy na pewno będą chętni kontynuować pracę a także do informatyka oraz grafików i przedstawicieli, z którymi współpracujemy.


Wsparcie posprzedażowe

Pełne wsparcie w okresie dwóch miesięcy od dnia podpisania umowy. Następnie przez kolejne trzy miesiące konsultacja w formie mailowej odbywana raz w tygodniu. Za pełne wsparcie możemy rozumieć: stały kontakt wideo oraz telefoniczny z obecnym współwłaścicielem, który może uczestniczyć i prowadzić rozmowy osobiście z trzema nowymi klientami celem zaprezentowania formy oraz strategii negocjacyjnych prowadzonych w tego typu spotkaniach.
Na starcie proponuje dwugodzinne spotkanie w formie wideo rozmowy celem omówienia wszystkich kluczowych kwestii związanych z działalnością firmy 'Złodziej na Zamówienie'.


Powód sprzedaży

Najbliższe kilka miesięcy spędzę realizując kontrakt sportowy, wypełniając moje zobowiązania wobec sponsora a po wakacjach przeprowadzam się na Maltę. Wraz ze wspólnikiem zdecydowaliśmy, że sprzedaż marki 'Złodziej na Zamówienie' w ręce osoby, która będzie mogła w dalszym ciągu dbać o jej rozwój jest najlepszą decyzją dla każdej ze stron.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków