Włoska pizzeria - Łódź • Cena: 370 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2020
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Szanowni Państwo.

Oferujemy sprzedaż nowoczesnej włoskiej pizzerii, inspirowanej stylem pizzy neapolitańskiej.

Lokal funkcjonuje na lokalnym rynku od grudnia 2020 roku i zyskał bardzo duże grono zadowolonych klientów, zarówno lokalnych jak i z dalszych okolic Łodzi.

Koncept lokalu został spójnie zaprojektowany tak, aby dokładnie wpasował się w styl włoski. Nowocześnie urządzona nieduża, kameralna sala oferuje około 25 miejsc wewnątrz oraz duży ogródek letni, który posiada 7 stolików ośmioosobowych, co w okresie letnim znacznie wpływa na ruch w lokalu. Lokal oferuje także sprzedaż na wynos i z dowozem.

Od samego początku funkcjonuje własna strona internetowa z możliwością zamówień online. Strona internetowa stworzona na platformie dedykowanej dla gastronomii, która daje łatwą możliwość dowolnej modyfikacji i dostosowania do aktualnych potrzeb. Platforma posiada wszelkie najważniejsze integracje, przede wszystkim z programem do obsługi zamówień POS, a także Facebook, Google, itp. Istnieje możliwość wsparcia marketingowego poprzez automatyczne wysyłki kampanii newslettera i sms. Strona jest pozycjonowana, posiada wysokie oceny na Google Współpracujemy także z zewnętrznym dostawcą pyszne_pl. Pizzeria posiada konta społecznościowe na Facebooku oraz Instagramie z aktywnymi followersami.

Pizzeria wyposażona jest w piec marki Calabria z oryginalną glinianą płytą Biscotto di Sorrento. Piec jest hybrydowy, można w nim dowolnie palić drewnem lub gazem. Piec posiada oryginalną instalację gazową. Lokal jest w pełni dostosowany do wyrobu i wypieku pizzy. Całe wyposażenie było nowo zakupione i dostosowane do projektu lokalu.

Restaurację tworzyliśmy od samego początku we włoskim stylu, wszelkie działania zarówno marketingowe jak i sprzedażowe prowadzone były w tym samym, spójnym kierunku wizualnym. Zdobyliśmy zaufanie, poprzez oferowaną jakość włoskich produktów i indywidualne podejście do klienta.

Cena: 400.000 zł.


Nieruchomości i urządzenia

Szczegóły oferty:
- w pełni wyposażony i przystosowany lokal (sala główna, toaleta dla gości, dwa pomieszczenia zaplecza do przygotowywania półproduktów, zmywalnia, zaplecze socjalne z toaletą dla pracowników)
- długoterminowa umowa najmu,
- marka, logo oraz identyfikacja wizualna,
- domena z możliwością zamówień online,
- wszelkie niezbędne odbiory oraz koncesja na sprzedaż alkoholu,
- wszelkie receptury wyrobu ciasta i całego menu,
- całe know-how prowadzenia pizzerii,
- grono zaufanych i stałych pracowników.


Wsparcie posprzedażowe

Więcej informacji dla zainteresowanych udzielamy na e-maila lub telefonicznie.


Powód sprzedaży

Ze względu na inne plany biznesowe i rozwój w zupełnie innym kierunku, obecnie nie możemy poświęcić wystarczająco dużo czasu na dalszy rozwój pizzerii, tak aby w pełni wykorzystać jej potencjał. Prowadzimy biznes w rodzinnym gronie, dlatego postanowiliśmy go sprzedać i dać szansę na rozwój pod nowymi skrzydłami.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków