Szczegóły oferty

Transport i Spedycja KontenerowaCena: 1 900 000 zł
  • Przychody: 2 100 000 zł
  • Dochody: 200 000 zł
  • Typ oferty:
    • ▪ Całość
  • Rok założenia: 2012
  • Liczba pracowników: 8

Opis oferty

Transport kontenerów i spedycja morska.
Nasza firma zajmuje się transportem, spedycją i logistyką.
Specjalizujemy się w przewozie kontenerów morskich głównie chłodniczych. Nasi spedytorzy zajmują się także lądową drogową spedycją krajową i międzynarodową ładunków każdego typu.
Baza zakontraktowanych i sprawdzonych podwykonawców ułatwia pracę w szczytach sezonu przy wzmożonej liczbie ładunków. Realizujemy także kontrakty obejmujące spedycję morską. Nie są nam obce także kontrakty związane z przeładunkami i magazynowaniem w pobliżu trójmiejskich portów.


Nieruchomości i urządzenia

W swojej flocie posiadamy specjalistyczne naczepy do transportowania kontenerów morskich 20’, 40’ , kontenerów chłodniczych a także Open Top i Flat Rack. Nasze naczepy są lekkie i przystosowane do podejmowania z portów ciężkich kontenerów są wyposażone w agregaty typu Genset z możliwością przewozu kontenerów chłodniczych. Posiadamy sześć zestawów wraz z agregatami do przewozu kontenerów w tym 4 ciągniki trzyosiowe,


Wsparcie posprzedażowe

b/d


Możliwości rozwoju

Posiadamy duże możliwości zwiększenia obrotu w dziale lądowej spedycji drogowej bez zwiększania ilości taboru co zapewnia duża baza kontrahentów zarówno klientów jaki podwykonawców.


Powód sprzedaży

b/d

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Ostatnie wpisy
Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków