Szkoła języków iberyjskich "Porto Alegre" w Poznaniu


Edukacja
Poznań, Wielkopolskie

 • Cena: 185 000 zł
 • Przychody: 195 000 zł
 • Dochody: 40 000 zł
 • Rok założenia: 2014
 • Liczba pracowników: 10
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam Szkole Języków Iberyjskich w Poznaniu. Jest to jedna z czterech placówek w Polsce (pozostałe znajdują się w Krakowie, Katowicach, Gliwicach).

Szkoła w Poznaniu istnieje od 2014 r. i oferuje kursy języka hiszpańskiego i portugalskiego dla osób dorosłych (jako kursy stacjonarne - grupowe i indywidualne), dla dzieci (jako kursy stacjonarne – grupowe i indywidualne oraz w szkołach podstawowych jako zajęcia pozalekcyjne). Porto Alegre oferuje również kursy języka polskiego dla obcokrajowców. Szkoła propaguje kulturę krajów hiszpańsko- i portugalskojęzycznych poprzez organizację imprez np. Kulinarny Klub Porto Alegre, prezentacje, projekcie filmów itp.

Marka Porto Alegre istnieje od ponad 20 lat na rynku. Posiada duże doświadczenie w nauczaniu języków iberyjskich, jest akredytowana przez małopolskiego i śląskiego kuratora oświaty. Szkoła w Poznaniu działa na zasadach franchisingu, posiada własny program nauczania.
Możliwości rozwoju:
- Szkoła Porto Alegre est dynamicznie rozwijająca się placówka oraz rozpoznawalną marką w Poznaniu.
- Na podstawie badań rynku istnieje możliwość rozszerzenie oferty o język włoski oraz język kataloński (obecnie współpracujemy z doświadczonym nauczycielem) oraz język włoski (obecnie w Poznaniu istnieje jedna placówka z wysokim poziomem nauczania języka włoskiego).
- Możliwość rozwinięcia oferty kursów języka hiszpańskiego dla dzieci jako zajęcia pozalekcyjne w kolejnych szkołach podstawowych na terenie Poznania. Szkoła PORTO ALEGRE obecnie współpracuje z 7 placówkami, gdzie dysponujemy bardzo dobrym kontaktem z dyrekcją oraz bazą danych do rodziców.


Nieruchomości i urządzenia

- Placówka jest kompletnie wyposażona (sprzęt biurowy, ławki szkolne, krzesła, tablice suchościeralne, sprzęt rtv, audio, aneks kuchenny, materiały reklamowe itp).
- Współpracuje z doświadczonym nauczycielami (filologami), jest usytuowana w centrum miasta co stanowi dodatkowy atut.
- Posiada bardzo dobrze pozycjonowaną stronę internetową na 30 różnych fraz, fanpage oraz konto na Instagramie.


Wsparcie posprzedażowe

Szkolenie w zakresie organizacji pracy szkoły, wdrożenie w organizację promocji, rekrutacji, informacji o kursach, sposobie prosperowania szkoły


Powód sprzedaży

Obecnie prowadzę równolegle 2 biznesy, a Szkoła przez ostatnie 4 lata (od początku) bardzo się rozwinęła. Do tego narodziny dziecka, brakuje czasu na prowadzenie dwóch firm.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków