Znana i lubiana restauracja w Katowicach do sprzedania

Katowice, Śląskie, Polska

Sprzedam restaurację działającą w Katowicach. Restauracja specjalizuje się w daniach z grilla - burgery i steki, jednak wokół tej specjalizacji zbudowane jest menu praktycznie dla każdego klienta. Idealne miejsce na śniadania, lunche, spotkania biznesowe, wieczorne wyjścia ze znajomymi. 

Pierwsza i najstarsza restauracja z prawdziwymi grillowanymi burgerami! Restauracja prowadzi również sprzedaż na wynos z dostawą. Niedawno zrobiony re-fresh wystroju. Dobrze przeszkolona załoga, dograne ceny i zasady współpracy z dostawcami. 

Restauracja prowadzona pod znaną i rozpoznawalną marką, która też może być przedmiotem transakcji. Restauracja przygotowana do rozwoju w ramach franczyzy - kupujesz nie tylko dochodową restaurację ale też cały gotowy projekt do powielania przez dalszych kontrahentów!


Cena do negocjacji! Jesteś rozsądny - zaproponuj własną


Całe I kompletne wyposażenie restauracji zapewniające jej nieprzerwane i bezproblemowe funkcjonowanie.


Pełne wsparcie w zakresie prowadzenia restauracji, w restauracji pozostaje przeszkolony i wysoce wykwalifikowany personel.


Możliwość rozwoju restauracji w ramach opracowanego systemu franczyzowego - dodatkowo jest możliwość zakupu prawa do nazwy i marki (zastrzeżone) oraz prawa do wyłącznego powielania projektu poprzez pozyskiwanie franczyzobiorców lub budowanie sieci własnych lokali.


Praca nad innymi projektami zagranicznymi, brak czasu na rozwijanie projektu samodzielnie.


175 000 PLN
Dane kontaktowe
1 500 000
nie podano
Całość
16
2009
www.grillpoint.pl
Ostatnia aktualizacja: 2017-09-13